Aqua Sphere Plavecké Brýle Seal 2.0 Lady čirý Zorník

Oblíbený a akční výrobek Aqua Sphere Plavecké Brýle Seal 2.0 Lady čirý Zorník pocházející od značky Aquasphere jednoduše získáte tady a teď za akční cenu. Ceny již od 805 Kč.
Aqua Sphere Plavecké Brýle Seal 2.0 Lady čirý Zorník
Značka: Aquasphere
805 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Tyto brýle byly vyvinuty z nezničitelného modelu Seal – zachovávají si znaky svého předchůdce, vylepšen byl vzhled i funkční charakteristiky. Hlavním rysem je absolutní vodotěsnost, která je zajištěna velkou těsnící plochou lícnice umístěnou mimo očnice. Tato plocha je cca 4000mm2, což je asi 10krát více než u středně velikých plaveckých brýlí.

Lícnice je vyrobena ze 100% hypoalergenního lékařského silikonu, který v průběhu času nijak nemění své vlastnosti a nepodléhá stárnutí. Advanced Fit Technology je speciální design lícnice, kde se střídají matné a lesklé části, což zabraňuje vniknutí vody do brýlí. Tato lícnice je navíc velmi příjemná na dotek. Velká těsnící plocha také poskytuje lepší rozložení tlaku a Seal 2.0 tak poskytuje zcela výjimečný komfort. Pásek není nutné příliš utahovat, protože brýle jsou anatomicky tvarované tak, aby dokonale přilnuly na každý obličej.

Patentovaná technologie zahnutých zorníků zajišťuje téměř 180° panoramatický výhled a přispívá také k nízkému odporu ve vodě a minimálnímu vnitřnímu objemu. Zorníky z Plexisolu mají z vnější strany úpravu proti poškrábání a z vnitřní strany proti zamlžení, navíc zajišťují 100% ochranu proti UV záření. Čisté zorníky jsou vhodné pro vnitřní použití v bazénu a tmavé pro použití na volné vodě. Seal 2.0 je také ideální volba pro uživatele kontaktních čoček díky své vysoké ochraně proti vnějším znečištěním. Pásek ze 100% lze snadno nastavit pomocí jednoduché přezky.

– barva: fialová/bíla

– zorníky z Plexisolu

– vnější úprava proti poškrábání

– vnitřní úprava proti zamlžení

– UV ochrana 100%

– 180° zorné pole

– lícnice a pásek ze silikonu

– bez latexu

– nastavení pásku pomocí jednoduché přezky

– váha 75g