Bazénový vysavač Star vac + sada na údržbu bazénu | 19900016

Výhodná sada bazénového vysavače Star Vac, závěsného skimmeru pro bazény Tampa, Florida, Intex a hladinové skládací síťky na... více informací »
Bazénový vysavač Star vac + sada na údržbu bazénu | 19900016
Značka: Marimex
1 290 Kč
Ověřit dostupnost
Výhodná sada bazénového vysavače Star Vac, závěsného skimmeru pro bazény Tampa, Florida, Intex a hladinové skládací síťky na...

Výhodná sada bazénového vysavače Star Vac, závěsného skimmeru pro bazény Tampa, Florida, Intex a hladinové skládací síťky na nečistoty. V této sadě je vše potřebné pro to, abyste udrželi vodu v bazénu křišťálově čistou. Díky bazénovému vysavači vysajete usazené nečistoty na dně bazénu, hladinovou síťkou sesbíráte nečistoty z hladiny bazénu a pomocí skimmeru můžete pravidelně filtrovat a zachycovat nečistoty, které spadnou do bazénu a plavou na hladině.
Výhodná sada obsahuje:

Bazénový vysavač Star Vac
Závěsný skimmer
Hladinová síťka s alu tyčí Tento kvalitní a žádaný produkt Bazénový vysavač Star vac + sada na údržbu bazénu | 19900016 lze sehnat mimo jiné u nás v oblíbené sekci bazénové vysavače! Nyní můžete najít ještě další výrobky ve zmiňované rubrice za báječnou cenu! Dodavatel Marimex pro vás vyrábí vynikající produkty.

Nejprodávanější výrobek Bazénový vysavač Star vac + sada na údržbu bazénu | 19900016 od top výrobce Marimex můžete sehnat nyní opravdu výhodně! Nabídka již od 1 290 Kč.