Dtd Backplate Al 3 Mm Komplet Oranžová

Standardní zádová deska z odolného mořské vodě se standardními rozměry (zejména roztečí otvorů pro připojení dvojčete).... více informací »
Dtd  Backplate Al 3 Mm Komplet Oranžová
Značka: DTD
5 040 Kč
Ověřit dostupnost
Standardní zádová deska z odolného mořské vodě se standardními rozměry (zejména roztečí otvorů pro připojení dvojčete)....

Standardní zádová deska z odolného mořské vodě se standardními rozměry (zejména roztečí otvorů pro připojení dvojčete). Nabízená deska je základním kamenem celé stavebnice potápěčské výstroje a lze ji použít pro úplný rozsah potápění – od dovolenkového rekreačního odpočívaní v teplých mořích až po extrémní ponory do jeskyní nebo na hluboké vraky. Otvory v desce jsou navrženy tak, aby umožňovaly různou variabilitu výstroje. Deska je vybavena svislými prořezy, umožňujícími připevnění láhve.

Kompletní sestava obsahuje:

Tvrdý jednodílný popruh s průchodkou
Ohnuté hrudní D-kroužky se stopkami
Boční D-kroužek se stopkou
Nůž s pouzdrem
Nerezovou opaskovou přezku
Mezinožní popruh s D-kroužky
kapsu pro uložení bójky
Gumy pro upevnění záložních světel a uchycení inflátorové hadice

Hmotnost:

hliník – 1,74 kg – pro cesty letadlem

Oblíbený a kvalitní kus Dtd Backplate Al 3 můžete získat aktuálně tady na webu v oblíbené kategorii žakety a křídla. Nyní koupíte oblíbené produkty ve zmíněné sekci za výprodejovou cenu! Nebojte, máme toho více, u nás totiž najdete více skvělých produktů od značky DTD. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce DTD nabízí špičkové výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Tento vynikající výrobek Dtd Backplate Al 3 Mm Komplet Oranžová od oblíbené značky DTD můžete najít zrovna téměř zdarma. Nyní za akční cenu 5 040 Kč.