vše pro potápěče

Dtd Inflátor – Koncovka J01

Designový kus Dtd Inflátor - Koncovka J01 od skvělého výrobce DTD pohodlně seženete zde za výhodné peníze. Cenově vychází na 1 100 Kč.
Dtd Inflátor - Koncovka J01
Ověřit dostupnost
Značka: DTD
1 100

Profi J01 Raw Power koncovka inflátoru má vylepšený systém s písty, vysoce citlivý a postupný, speciálně navržený pro profesionální použití a pro potřeby technického potápění, kde je nutnost dodržovat nejvyšší standardy. Nový systém inflace (Edge patent) umožnil výrobu zařízení se sníženým profilem a mechanismem s menší velikostí. Snadné uchopení spolu s obecným ergonomickým profilem. Edge také umožňuje použití větších tlačítek, takže aktivace může být okamžitá v obou případech. Vnitřní kovové komponenty mají vylepšené profily, což snižuje riziko inkrustace a akumulace vápenných usazenin. Systém uzamknutí Edge navíc zjednodušuje a zrychluje údržbu.

Model J01 Raw má extrémně citlivý a postupný dofukovací systém, který umožňuje přesné ovládání vztlaku a maximální kontrolu v každé situaci. Dlouhý vývoj a studium ideálních profilů umožnil zvýšit měkkost tlačítka a výrazně zlepšit jeho snadnou obsluhu.

Technické parametry:
Materiál: Kovové napouštění, plastový kryt
Vnitřní průměr hadice: 23 mm
Hmotnost: 0,18 kg
Odstupňované napouštění: Pístový Edge patent
Barva: černá
CE certifikát: ano