vše pro potápěče

Dtd Naviják 120 M Vč. šňůry A Dvojkarabiny

Zlevněný produkt Dtd Naviják 120 M Vč. šňůry A Dvojkarabiny originál od výrobce DTD najdete na našich stránkách teď právě za akční cenu. Akční ceny od 3 684 Kč.
Dtd  Naviják 120 M Vč. šňůry A Dvojkarabiny
Ověřit dostupnost
Značka: DTD
3 684

Reel dnes již klasického tvaru je vyroben z odolného Delrinu. Tento materiál je ve výrobcích pro rekreační i technické potápění využíván stále častěji zejména pro svou minimální nasákavost a vynikající mechanickou odolnost. Oproti běžné využívaným hliníkovým konstrukcím odpadá problém s jakoukoliv formou koroze. Osa reelu je vyrobena z nerezové oceli. Tvar a konstrukce je navržena pro velmi snadné odvíjení vodící šňůry, jak při plavání, tak při jízdě na skútru. Rychlost odvíjení je regulována přítlakem prstu na bok cívky. Tento druh brzdy je velmi účinný a hlavně ji nikdy neztratíte a nikdy se nerozbije. Všechny rozměry jsou navrženy s ohledem na maximální spolehlivost v libovolných podmínkách. Ani pokud budete reel používat v těch nejhorších podmínkách, nestane se vám že by se například zadřel. Reel je určen, jak pro leváky, tak pro praváky. Tuto vlastnost ocení každý potápěč při navíjení šňůry zejména ve studené vodě. Umožňuje mu střídat ruce.

Cívka pojme 120 m šňůry o průměru 2 mm. Námi dodávaná šňůra je pletena z polyesterových vláken s Kevlarovým jádrem. Kevlarová vlákna zajistí vysokou pevnost a nulový průtah šňůry.

Tech. data:
Materiál: Delrin
Rozměr: 58 x 125 mm
Hmotnost: 0,88 kg

Součástí reelu je i nerez dvojkarabina.