Dtd Stream Ring 20 černá, červená

Nový model odlehčeného  kruhového křídla pro potápění s dvojčetem. Vychází z osvědčené dvouplášťové konstrukce modelu... více informací »
Dtd Stream Ring 20 černá
Značka: DTD
7 859 Kč
Ověřit dostupnost
Nový model odlehčeného  kruhového křídla pro potápění s dvojčetem. Vychází z osvědčené dvouplášťové konstrukce modelu...

Nový model odlehčeného  kruhového křídla pro potápění s dvojčetem. Vychází z osvědčené dvouplášťové konstrukce modelu STREAM. Díky malému profilu a zároveň dostatečnému vztlaku je vhodný pro vrakové potápění a náročné podmínky jako je jeskynní potápění. Vztlak je 200 N, určeno pro dvojče 2 x 7 – 2 x 12 l + stage.

Obal Cordura 1000, duše vysokofrekvenčně svařená Cordura 560 s PU zátěrem, zip RiRi. 

Technické parametry:
Vztlak: 200 N
Objem: 20 litrů
Hmotnost: 1,08 kg
Typ inflátoru: kovový
Délka vrapové hadice: 330 mm
CE certifikát: ano


Unikátní a oblíbený produkt Dtd Stream Ring 20 černá, je k dispozici bezprostředně na webu v rubrice žakety a křídla. Pořiďte si zcela nové produkty ve zmíněné sekci snadno online! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. U nás totiž najdete další kvalitní kousky od značky DTD. Najdete je níže na této stránce. Známý dodavatel DTD má skvělé zboží Nakupujte výhoděn u nás!

Levný produkt Dtd Stream Ring 20 černá, červená od známé společnosti DTD jednoduše naleznete právě nyní skutečně levně. Nyní pořídíte jen za 7 859 Kč.