vše pro potápěče

Finská sauna Marimex KOTI L | 11100099

Velmi žádaný produkt Finská sauna Marimex KOTI L | 11100099 originál od výrobce Marimex snadno najdete zrovna dneska napořád výhodně! Stojí teď u nás 39 990 Kč.
EAN: 8590517997785
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Marimex
39 990

Jste-li příznivcem klasického saunování a nemůžete, nebo nechcete využívat veřejné sauny, můžete si pořídit pravou finskou saunu KOTI L domů. Finská sauna splní vaše požadavky na design, snadnost montáže i funkčnost. Sami si zvolíte, kdy a jak dlouho se chcete saunovat. Vše v naprostém soukromí. 

Saunování je ideálním prostředkem pro uvolnění mysli a zregenerování těla. Tradiční finská sauna KOTI pro dvě až tři osoby přinese blahodárné účinky wellness přímo do vašeho domova. Vynikají designovými prvky, jednoduchostí montáže, funkčností a dostupností. Sauny jsou určeny do vnitřních prostor s minimální teplotou 15°C a možností odvětrávání. Kouzlo relaxace si tak můžete užívat kdy chcete, jak dlouho chcete a hlavně v soukromí. Finské sauny pracují na základě termoterapie – léčebné metody, která využívá příznivé účinky mírného přehřátí tkání. Saunování posiluje imunitu, zvyšuje odolnost organismu, zpomaluje jeho stárnutí a chrání před civilizačními chorobami. Pomáhá snižovat hladinu cukru u diabetiků, podporuje funkci srdečního svalu. Zlepšuje prokrvení a urychluje hojení ran. Zároveň velmi pozitivně působí na psychiku člověka.

Výhody finských saun Marimex

Zdravotní přínos

Pravidelným saunováním se organismus otužuje, zlepšuje kondici a získává větší obranyschopnost. Regenerační účinky aktivuje teplota vzduchu mezi 65 až 90°.

Wellness doma

Pohodlí, kdy se člověk nemusí řídit otevíracími hodinami wellness centra, saunovat se může bez složitého cestování a do několika minut od zapnutí sauny, je k nezaplacení.

Vlastnosti materiálu

Sauna je vyrobena z dřeva kanadského jedlovce – hemlocku. Mezi jeho hlavní přednosti patří odolnost, bezsukovost a vynikající tepelněizolační vlastnosti.

Součásti balení

Korpus sauny pro 2-3 osoby včetně lavice a podlahového roštu
Saunová kamna  s integrovaným ovládáním, bez přívodního kabelu. Příkon 3,6 kW
Opěrka zad
Saunové příslušenství – vědro, naběračka, teploměr, vlhkoměr, přesýpací hodiny

Technické informace

Strop ani stěna nejsou tepelně izolovány
Materiál sauny: Hemlock
Doba natopení: cca 40 – 60 min. (záleží na okolních vlivech včetně teploty v místnosti, kde je sauna umístěna)
Maximální teplota: 70 – 90 °C

Materiál sauny

Hemlock – je odolné dřevo z kanadského jedlovce. Jeho světlehnědý až růžový tón vytváří jedinečný a charakteristický obraz.