Finská sauna Marimex SISU XL | 11100083

Jste-li příznivcem klasického saunování a nemůžete, nebo nechcete využívat veřejné sauny, můžete si pořídit pravou finskou... více informací »
Finská sauna Marimex SISU XL | 11100083
Značka: Marimex
54 990 Kč
Ověřit dostupnost
Jste-li příznivcem klasického saunování a nemůžete, nebo nechcete využívat veřejné sauny, můžete si pořídit pravou finskou...

Jste-li příznivcem klasického saunování a nemůžete, nebo nechcete využívat veřejné sauny, můžete si pořídit pravou finskou saunu SISU XL pro 2 osoby domů. Finská sauna splní vaše požadavky na design, snadnost montáže i funkčnost. Sami si zvolíte, kdy a jak dlouho se chcete saunovat. Vše v naprostém soukromí. 

Saunování je ideálním prostředkem pro uvolnění mysli a zregenerování těla. Tradiční finské sauny Marimex SISU XL pro dvě osoby přinesou blahodárné účinky wellness přímo do vašeho domova. Vynikají designovými prvky, jednoduchostí montáže, funkčností a dostupností. Sauny jsou určeny do vnitřních prostor s minimální teplotou 15°C a možností odvětrávání. Kouzlo relaxace si tak můžete užívat kdy chcete, jak dlouho chcete a hlavně v soukromí. Finské sauny pracují na základě termoterapie – léčebné metody, která využívá příznivé účinky mírného přehřátí tkání. Saunování posiluje imunitu, zvyšuje odolnost organismu, zpomaluje jeho stárnutí a chrání před civilizačními chorobami. Pomáhá snižovat hladinu cukru u diabetiků, podporuje funkci srdečního svalu. Zlepšuje prokrvení a urychluje hojení ran. Zároveň velmi pozitivně působí na psychiku člověka.

Co je Sisu? Sisu je finský životní styl, jehož podstata tkví v zlepšování pohody, větším úspěchu v životních výzvách, podpoře vytrvalosti a dosahování cílů. Spadá do něj i tradiční finské saunování.

Výhody finských saun Marimex

Zdravotní přínos

Pravidelným saunováním se organismus otužuje, zlepšuje kondici a získává větší obranyschopnost. Regenerační účinky aktivuje teplota vzduchu mezi 65 až 90°.

Wellness doma

Pohodlí, kdy se člověk nemusí řídit otevíracími hodinami wellness centra, saunovat se může bez složitého cestování a do několika minut od zapnutí sauny, je k nezaplacení.

Vlastnosti materiálu

Sauna je vyrobena z dřeva kanadského jedlovce – hemlocku. Mezi jeho hlavní přednosti patří odolnost, bezsukovost a vynikající tepelněizolační vlastnosti.

Součásti balení

Korpus sauny pro 2 osoby včetně lavice a podlahového roštu
Saunová kamna Harvia s integrovaným ovládáním, bez přívodního kabelu. Příkon 4,5 kW
Ochranný rám kolem kamen
Lávové kameny
2x opěrka zad
Saunové příslušenství – vědro, naběračka, teploměr, vlhkoměr, přesýpací hodiny
Nástěnné světlo uvnitř sauny

Technické informace

Strop ani stěna nejsou tepelně izolovány
Materiál sauny: Hemlock
Doba natopení: cca 30 – 40 min. (záleží na okolních vlivech včetně teploty v místnosti, kde je sauna umístěna)
Maximální teplota: 70 -90 °C
Šířka lavice: 141 cm
Hloubka lavic: 48 a 42,5 cm

Materiál sauny

Hemlock – je odolné dřevo z kanadského jedlovce. Jeho světlehnědý až růžový tón vytváří jedinečný a charakteristický obraz.
Tento nejprodávanější produkt Finská sauna Marimex SISU XL | 11100083 můžete najít přímo tady a teď na našich stránkách v sekci infrasauny a sauny! Mrkněte na ještě jiné produkty z této populární rubriky za internetové ceny. Populární značka Marimex svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní výrobky. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na další prověřené kousky značky Marimex. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný kus Finská sauna Marimex SISU XL | 11100083 originál od značky Marimex snadno najdete nyní ve výprodejové akci! Nabídky již od 54 990 Kč.