Intex Nafukovací postel camping 68708 76x183x10 cm

Objevte perfektní řešení spánku v přírodě, ve stanu nebo v dětské  posteli. Tato matrace je vyrobena z laminovaného PVC. Je... více informací »
Intex Nafukovací postel camping 68708 76x183x10 cm
Značka: Intex
399 Kč
Ověřit dostupnost
Objevte perfektní řešení spánku v přírodě, ve stanu nebo v dětské  posteli. Tato matrace je vyrobena z laminovaného PVC. Je...

Objevte perfektní řešení spánku v přírodě, ve stanu nebo v dětské  posteli. Tato matrace je vyrobena z laminovaného PVC. Je navržena tak, aby se snadno vešla do dětské postele či stanu. Lehká  matrace s příjemným povrchem zajistí příjemný spánek v jakémkoli venkovním prostředí. Bez obsahu ftalátů.

Výhody nafukovacího nábytku Marimex

Praktičnost

Poskytuje rychlé a jednoduché řešení při problémech s malým prostorem i při závodu s časem. Zastoupí postel, polštář, cestovní matraci i sedací soupravu.

Jednoduchá manipulace

Stačí připojit pumpu a nábytek nafouknout. Snadno se přesouvá a je možné jej sbalit, aniž by zabíral prostor v domě.

Dlouhá životnost

Materiál v průběhu času nestárne a disponuje vysokou trvanlivostí a komfortem. Poskytuje optimální pevnost, podporu a vynikající strukturní stabilitu.

Další výhody nafukovacího nábytku Marimex Kvalitní produkt Intex Nafukovací postel camping 68708 76x183x10 cm máte možnost sehnat nyní na webu umístěný v sekci nafukovací postele. Máme pro vás ještě jiné zboží ve zmiňované sekci za super ceny.

Tento kvalitní a levný výrobek Intex Nafukovací postel camping 68708 76x183x10 cm od známé značky Intex můžete pořídit nyní za výhodnou cenu! Nyní lze objednat jen za 399 Kč.