INTEX PRESTIGE DOWNY AIRBED 152×203 cm 64109

Velmi žádaný produkt INTEX PRESTIGE DOWNY AIRBED 152x203 cm 64109 značky Intex získáte na našich stránkách teď právě v akci. Nyní lze objednat jen za 649 Kč. EAN: 8590517012242
INTEX PRESTIGE DOWNY AIRBED 152x203 cm 64109
Značka: Intex
649 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Nafukovací postel obsahuje přenosnou pumpu na 6 baterií typu C (nejsou součástí balení).
Postel má kvalitní, příjemný semišový povrch. Postel je bez obsahu ftalátů.

Výhody nafukovacího nábytku Marimex

Praktičnost

Poskytuje rychlé a jednoduché řešení při problémech s malým prostorem i při závodu s časem. Zastoupí postel, polštář, cestovní matraci i sedací soupravu.

Jednoduchá manipulace

Stačí připojit pumpu a nábytek nafouknout. Snadno se přesouvá a je možné jej sbalit, aniž by zabíral prostor v domě.

Dlouhá životnost

Materiál v průběhu času nestárne a disponuje vysokou trvanlivostí a komfortem. Poskytuje optimální pevnost, podporu a vynikající strukturní stabilitu.

Další výhody nafukovacího nábytku Marimex

Informace k rozměrům postelí/lehátek
Rozměry postelí INTEX uvedené na obalu udávají přibližné rozměry postele v nafouknutém stavu. Před měřením postele se ujistěte, že je postel správně nafouknutá. Ujistěte se rovněž, že do celkových rozměrů započítáváte veškeré výstupky z povrchu (podhlavník atp.).
 
Všechny udané rozměry jsou přibližné (+/-) a jsou ovlivněné fyzikálními jevy – tlakem, teplotou okolního prostředí atp. Z výše uvedených důvodů můžete naměřit odlišné hodnoty než ty, které jsou uvedené na obalu.
Tento velmi žádaný kousek můžete pořídit přímo tu v sekci nafukovací postele! Najděte si vyjímečné produkty ve zmiňované rubrice na pár kliknutí. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Intex svým zákazníkům dodává kvalitní produkty U nás vám nabízíme více, u nás najdete další zboží značky Intex. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.