INTEX QUEEN DURA-BEAM SERIES CLASSIC postel, souprava 64765

Nafukovací set postele Intex Sage Queen má ve výbavě navíc dva polštářky a pumpičku. Další předností je technologie výstuh... více informací »
INTEX QUEEN DURA-BEAM SERIES CLASSIC postel
Značka: Marimex
629 Kč
Ověřit dostupnost
Nafukovací set postele Intex Sage Queen má ve výbavě navíc dva polštářky a pumpičku. Další předností je technologie výstuh...

Nafukovací set postele Intex Sage Queen má ve výbavě navíc dva polštářky a pumpičku. Další předností je technologie výstuh Dura-Beam – podélné výztuhy zaručují vyšší pevnost, tuhost a pohodlí při ležení.
Postel je dodávaná dle skladové zásoby (zelená nebo modrá barva). Barvu nelze předem určit.

ventil 2v1 (je vinylový ventil připomínající ventilek od nafukovacího míče – skládá se ze šroubovacího víčka, ucpávky a středu samotného víčka – šroubovací víčko se umisťuje na ucpávku)
vhodné do vnitřních prostor i pro kempování (není vhodné do vody)
vhodná pro 1-2 osoby (max. nosnost 273 kg)

Dura-Beam STANDARD:

technologie výstuh Dura-Beam – podélné výztuhy zaručují vyšší pevnost, tuhost a pohodlí při ležení
technologie Fiber-Tech – vyznačuje se lehkou váhou, silnými a vysokými vlákny pro vysokou trvanlivost, stabilitu a komfort
vzduchový zámek
měkký povrch

Specifikace modelových řad

STANDARD
PLUS
DELUXE

Fiber-tech
Fiber-tech
Fiber-tech
Vzduchový zámek
Vzduchový zámek
Vzduchový zámek
Měkký povrch
Měkký povrch
Měkký povrch

Stabilní základna
Stabilní základna

Přepravní taška
Přepravní taška


Dvě svrchní vrstvy


Horizontální podpěry


Vystužené hrany


Zabudovaná pumpa

* Modelové řady nafukovacích postelí se dle vybavení dělí na tři kategorie, a to Standard, Plus a Deluxe.

Obsah balení setu:

nafukovací postel
dva polštářky
pumpičku

Výhody nafukovacího nábytku Marimex

Praktičnost

Poskytuje rychlé a jednoduché řešení při problémech s malým prostorem i při závodu s časem. Zastoupí postel, polštář, cestovní matraci i sedací soupravu.

Jednoduchá manipulace

Stačí připojit pumpu a nábytek nafouknout. Snadno se přesouvá a je možné jej sbalit, aniž by zabíral prostor v domě.

Dlouhá životnost

Materiál v průběhu času nestárne a disponuje vysokou trvanlivostí a komfortem. Poskytuje optimální pevnost, podporu a vynikající strukturní stabilitu.

Další výhody nafukovacího nábytku Marimex

Informace k rozměrům postelí/lehátek
Rozměry postelí INTEX uvedené na obalu udávají přibližné rozměry postele v nafouknutém stavu. Před měřením postele se ujistěte, že je postel správně nafouknutá. Ujistěte se rovněž, že do celkových rozměrů započítáváte veškeré výstupky z povrchu (podhlavník atp.).

Všechny udané rozměry jsou přibližné (+/-) a jsou ovlivněné fyzikálními jevy – tlakem, teplotou okolního prostředí atp. Z výše uvedených důvodů můžete naměřit odlišné hodnoty než ty, které jsou uvedené na obalu. Tento žádaný produkt můžete získat aktuálně na webu umístěný v rubrice nafukovací postele. Nyní si můžete vybrat parádní kusy z této populární kategorie za báječnou cenu! Oblíbený dodavatel Marimex pro vás vyrábí velmi kvalitní zboží. To ale ovšem není vše, máme toho více. Prozkoumejte u nás další kvalitní produkty značky Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Nejprodávanější produkt INTEX QUEEN DURA-BEAM SERIES CLASSIC postel, souprava 64765 od populární značky Marimex získáte zrovna za výhodnou cenu! Nabídka od 629 Kč.