vše pro potápěče

Ionizátor k infrasaunám | 11105179

Výjimečný výrobek Ionizátor k infrasaunám | 11105179 od dodavatele zboží Marimex můžete najít u nás ve výprodejové akci! Stojí teď u nás 849 Kč.
EAN: 8590517968778
Ionizátor k infrasaunám | 11105179
Ověřit dostupnost
Značka: Marimex
849

Náhradní Ionizátor k infrasaunám.

Funkce:

generátor ozonu (O3) – přitahuje k molekulám kyslíku další atomy kyslíku. Ve vyšších koncentracích se ozón stává toxickým pro bakterie obsažené ve vzduchu a může tyto infekční organismy ničit. Ozon užívaný primárně k ničení virů, bakterií a plísní, má pro lidské tělo důležitou funkci – okysličuje krev, zlepšuje krevní oběh a stimuluje tvorbu kyslíku v lidských tkáních.
generátor iontů (ionizátor) – obohacuje vzduch velkým množstvím záporně nabitých iontů, jenž mají příznivý vliv na naše zdraví. Vytvářejí tak ideální prostředí pro osoby trpícími alergiemi, astmatem nebo sennou rýmou. Čím je ve vzduchu více aniontů, tím méně obsahuje mikrobů.

Upozornění: jedná se pouze o náhradní díl a jde připojit pouze k námi prodávaným infrasaunám, které mají vývod na napájení ionizátoru! Pokud infrasauna nemá již z výroby ionizátor k dispozici, není ho možné dodatečně namontovat.