Kotvicí sada pro trampolíny, 3 ks | 19000930

S kotvicí sadou je možné rychle a jednoduše připevnit trampolínu k zemi a zajistit tak její dokonalou stabilitu. Sada se skládá ze... více informací »
Kotvicí sada pro trampolíny
Značka: Marimex
449 Kč
Ověřit dostupnost
S kotvicí sadou je možné rychle a jednoduše připevnit trampolínu k zemi a zajistit tak její dokonalou stabilitu. Sada se skládá ze...

S kotvicí sadou je možné rychle a jednoduše připevnit trampolínu k zemi a zajistit tak její dokonalou stabilitu. Sada se skládá ze spojovacích pásů s ocelovými přezkami a bodáků s protihrotem. Po zajištění kotvicí sadou zamezíte pohybu i při silnějším větru. Sadu je možné použít ke zpevnění všech typů trampolín Marimex. Je nutné ji upevnit do zpevněného podkladu.

Parametry kotvicí sady:

Počet pásů: 3
Počet kolíků: 3
Materiál: ocel (kolíky), textil (upínací pásy)

Bezpečnostní upozornění:
Při silném až extrémním větru nebo při náhlých poryvech větru nemusí být ukotvení účinné. Při očekávání silného větru doporučujeme z trampolíny demontovat ochrannou síť a trampolínu dodatečně zajistit (např. betonové bloky na nohy apod.)

Výhody kotvící sady

Dokonalá stabilita

Zajišťuje dokonalou stabilitu a eliminuje riziko převrhnutí trampolíny při skákání.

Ochrana proti větru

Trampolína je zabezpečena proti nepřiznivým povětrnostním podmínkám

Snadná instalace

Kotvy se velmi snadno instalují do všech zpevněných povrchů
Velmi žádaný produkt Kotvicí sada pro trampolíny, 3 ks | můžete sehnat bezprostředně tu na webu umístěný v sekci fitness. Nyní najdete zcela nové produkty ve zmiňované kategorii za výhodnou cenu! Známý výrobce Marimex má v nabídce top výrobky. A tady je důkaz! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce další skvělé zboží od dodavatele Marimex. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento levný kus Kotvicí sada pro trampolíny, 3 ks | 19000930 od oblíbené značky Marimex snadno můžete sehnat právě nyní opravdu levně! Aktuálně v akci za 449 Kč.