Kotvicí sada pro trampolíny, 6 ks | 19900019

S kotvicí sadou je možné rychle a jednoduše připevnit trampolínu k zemi a zajistit tak její dokonalou stabilitu. Sada se skládá ze... více informací »
Kotvicí sada pro trampolíny
Značka: Marimex
759 Kč
Ověřit dostupnost
S kotvicí sadou je možné rychle a jednoduše připevnit trampolínu k zemi a zajistit tak její dokonalou stabilitu. Sada se skládá ze...

S kotvicí sadou je možné rychle a jednoduše připevnit trampolínu k zemi a zajistit tak její dokonalou stabilitu. Sada se skládá ze spojovacích pásů s ocelovými přezkami a bodáků s protihrotem. Po zajištění kotvicí sadou zamezíte pohybu i při silnějším větru. Sadu je možné použít ke zpevnění všech typů trampolín Marimex. Je nutné ji upevnit do zpevněného podkladu.

Parametry kotvicí sady:

Počet pásů: 6
Počet kolíků: 6 (délka 40 cm)
Materiál: ocel (kolíky), textil (upínací pásy)

Bezpečnostní upozornění:
Při silném až extrémním větru nebo při náhlých poryvech větru nemusí být ukotvení účinné. Při očekávání silného větru doporučujeme z trampolíny demontovat ochrannou síť a trampolínu dodatečně zajistit (např. betonové bloky na nohy apod.)

Výhody kotvící sady

Dokonalá stabilita

Zajišťuje dokonalou stabilitu a eliminuje riziko převrhnutí trampolíny při skákání.

Ochrana proti větru

Trampolína je zabezpečena proti nepřiznivým povětrnostním podmínkám

Snadná instalace

Kotvy se velmi snadno instalují do všech zpevněných povrchů
Hodně povedený výrobek Kotvicí sada pro trampolíny, 6 ks | 19900019 jde nakoupit právě tady na našich stránkách v populární kategorii fitness! Máme pro vás akční kusy z této známé rubriky za extra cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Marimex pro vás vyrábí vysoce kvalitní produkty. To ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Mrkněte na více produktů od dodavatele Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Levný kus Kotvicí sada pro trampolíny, 6 ks | 19900019 od populární značky Marimex jednoduše seženete nyní v akci. Akční cena 759 Kč.