Krycí plachta pro bazény Tampa/Intex Easy Set 4,57 m | 10421002

Krycí plachta Tampa brání spadu nečistot do bazénu. Zároveň má v sobě díry pro pohodlný průnik dešťové vody do bazénu, je... více informací »
Krycí plachta pro bazény Tampa/Intex Easy Set 4
Značka: Marimex
499 Kč
Ověřit dostupnost
Krycí plachta Tampa brání spadu nečistot do bazénu. Zároveň má v sobě díry pro pohodlný průnik dešťové vody do bazénu, je...

Krycí plachta Tampa brání spadu nečistot do bazénu. Zároveň má v sobě díry pro pohodlný průnik dešťové vody do bazénu, je tak zabráněno poškození bazénu vlivem tíhy napršené vody. Plachta se přetahuje přes hranu bazénu.

Materiál: vinylová folie
Tloušťka materiálu: 0,175 mm

Určeno pouze pro bazény Tampa. Kvalitní a velmi žádaný produkt Krycí plachta pro bazény Tampa/Intex Easy Set 4,57 m | 10421002 získáte právě tady na webu v populární rubrice bazény a doplňky. Vyhledejte si oblíbené produkty z naší sekce v bezva akci. Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od značky Marimex. Najdete je níže na této stránce. Populární značka Marimex poskytuje špičkové zboží.

Tento velmi oblíbený produkt Krycí plachta pro bazény Tampa/Intex Easy Set 4,57 m | 10421002 od známého výrobce Marimex jednoduše seženete tady teď právě ve slevě. Akční cena 499 Kč.