Krycí plachta SUPREME pro kruhové bazény 4,6 m | 10420005

Pro období, kdy není bazén používán, doporučujeme zakrytí krycí plachtou. Zamezíte tím vnikání mechanických nečistot např.... více informací »
Krycí plachta SUPREME pro kruhové bazény 4
Značka: Marimex
1 190 Kč
Ověřit dostupnost
Pro období, kdy není bazén používán, doporučujeme zakrytí krycí plachtou. Zamezíte tím vnikání mechanických nečistot např....

Pro období, kdy není bazén používán, doporučujeme zakrytí krycí plachtou. Zamezíte tím vnikání mechanických nečistot např. listí, hmyzu nebo pylu do vašeho bazénu. Díky použití ochranné vrstvy Supreme Guard je krycí plachta Supreme pevnější a lépe odolává povětrnostním vlivům – nejedná se ale o zimní plachtu a používání při teplotách pod bodem mrazu životnost krycí plachty snižuje. Barva krycí plachty je zelenočerná nebo modročerná (při objednávce nelze zvolit). K bazénu ji snadno a rychle uchytíte pomocí lanka a napínáku s ráčnou. Ocelové lanko potažené plastovou ochrannou vrstvou i napínák s ráčnou jsou součástí balení.

Parametry:

Kruhový tvar
Průměr: 5,3 mGramáž: 110 g/m2
Pro bazény o průměru 4,6 m
Barva: zelenočerná nebo modročerná (při objednávce nelze zvolit) Oblíbený produkt Krycí plachta SUPREME pro kruhové bazény 4,6 m | 10420005 lze zakoupit mimo jiné u nás v populární kategorii bazény a doplňky. Vyhledejte si ještě další produkty ve zmíněné kategorii za internetové ceny.

Unikátní produkt Krycí plachta SUPREME pro kruhové bazény 4,6 m | 10420005 od známé značky Marimex můžete najít na našich stránkách teď za výhodnou cenu. Akční cena již od 1 190 Kč.