Krycí plachta SUPREME pro oválné bazény Orlando Premium 3,66 x 5,48 m | 10420014

Pro období, kdy není bazén používán, doporučujeme zakrytí krycí plachtou. Zamezíte tím vnikání mechanických nečistot např.... více informací »
Krycí plachta SUPREME pro oválné bazény Orlando Premium 3
Značka: Marimex
1 190 Kč
Ověřit dostupnost
Pro období, kdy není bazén používán, doporučujeme zakrytí krycí plachtou. Zamezíte tím vnikání mechanických nečistot např....

Pro období, kdy není bazén používán, doporučujeme zakrytí krycí plachtou. Zamezíte tím vnikání mechanických nečistot např. listí, hmyzu nebo pylu do vašeho bazénu. Díky použití ochranné vrstvy Supreme Guard je krycí plachta Supreme pevnější a lépe odolává povětrnostním vlivům – nejedná se ale o zimní plachtu a používání při teplotách pod bodem mrazu životnost krycí plachty snižuje. Barva krycí plachty je zelenočerná. K bazénu ji snadno a rychle uchytíte pomocí lanka a napínáku s ráčnou. Ocelové lanko potažené plastovou ochrannou vrstvou i napínák s ráčnou jsou součástí balení. 
Parametry:

Oválný tvarRozměr plachty 6,2 x 4,4 m.Gramáž: 110 g/m2
Pro bazény Miami/Orlando Premium 3,66×5,48 m.
Barva: zelenočerná
Neodolatelný produkt Krycí plachta SUPREME pro oválné bazény Orlando Premium 3,66 x 5,48 lze zakoupit již dnes tu na našich stránkách v kategorii bazény a doplňky. Získejte oblíbené kusy z této známé rubriky v bezva akci!

Levný výrobek Krycí plachta SUPREME pro oválné bazény Orlando Premium 3,66 x 5,48 m | 10420014 originál od výrobce Marimex jednoduše můžete pořídit zrovna ve slevě! Akční cena od 1 190 Kč.