vše pro potápěče

La Siesta Habana Basic lagoon

Tento zlevněný výrobek La Siesta Habana Basic lagoon od výrobce Marimex pohodlně dostanete aktuálně na našich stránkách za výborné peníze! Teď za akční cenu 3 190 Kč.
EAN: 4025122943024
La Siesta Habana Basic lagoon
Ověřit dostupnost
Značka: Marimex
3 190

Zažijte pocit beztíže v houpací sedačce La Siesta Habana Basic, stripes lagoon z hebké organické bavlny. Habana je prostorově nenáročná, ale výjimečně příjemná na dotek. Své využití najde kdekoli – od ložnice, obývacího či dětského pokoje, až po terasu.
Její pestré tóny vás nakazí radostí ze života podobně jako země jejího původu – Kolumbie. Potěší vás i šetrným způsobem výroby, který je přívětivým k přírodě i lidem. Látka ze 100 % organické bavlny je díky dlouhým vláknům mimořádně hebká a výjimečně trvanlivá. Zdvojené útky na okrajích zabraňují roztržení.
Certifikace GOTS zaručuje, že i barviva splňují nejpřísnější environmentální kritéria.
Rozpěrná tyč vyrobená z kvalitního bambusového dřeva má dokonale hladký povrch a krásnou kresbu. Dřevo pochází z udržitelného lesního hospodářství. K dokonalému pohodlí přispěje i velký počet závěsných šňůr, které rovnoměrně rozkládají hmotnost, a integrovaný bezpečnostní čep umožňující hladké otáčení do všech směrů.

šířka sedačky: 105 cm
délka sedačky: 140 cm / délka tyče: 90 cm
celková výška sedačky: 145 cm
min. výška pro zavěšení sedačky: 200 cm
nosnost: 130 kg
hustota látky: 370 g/m2
materiál: látka – 100% organická bavlna / tyč – bambus / otočný čep – nerezová ocel
rozměr balení (ŠxVxH): 9x92x9 cm
hmotnost: 1,7 kg