vše pro potápěče

La Siesta Houpací sedačka Domingo Basic Caribic

Vynikající kus La Siesta Houpací sedačka Domingo Basic Caribic od kvalitní společnosti Marimex máte možnost najít na našich stránkách teď právě za skvělou cenu! Výhodně za skvělou cenu 2 590 Kč.
EAN: 4025122942997
La Siesta Houpací sedačka Domingo Basic Caribic
Ověřit dostupnost
Značka: Marimex
2 590

Pohodlná závěsná houpací sedačka La Siesta Domingo Basic, caribic toucan pro dokonalou relaxaci venku. Díky voděodolné, rychleschnoucí a pevné tkanině vydrží rozmary počasí stejně jako vysoké zatížení. Je nenáročná na údržbu a prostorově úsporná, takže se vám vejde i na menší balón či domů do pokoje.
Také rozpěrná tyč, vyrobená z kvalitního bambusu, odolá povětrnostním podmínkám i letitému zatížení. Dřevo má hladký povrch, krásnou kresbu a pochází z udržitelného lesního hospodářství. Díky velkému počtu závěsných šňůr, které rovnoměrně rozkládají hmotnost, je posezení v sedačce velmi komfortní. Větší množství šňůr, stejně jako zdvojení útkových nití na okraji látky, zaručí vysokou životnost a dlouhá léta bezstarostného užívání. K dokonalému uvolnění přispěje i integrovaný bezpečnostní čep z nerezové oceli, který zajistí hladké otáčení sedačky do všech směrů a zabezpečí, aby se při tom nezamotávaly závěsné šňůry.

šířka sedačky: 105 cm
délka sedačky: 140 cm / délka tyče: 90 cm
celková výška sedačky: 145 cm
min. výška pro zavěšení sedačky: 200 cm
nosnost: 130 kg
hustota látky: 180 g/m2
materiál: látka – 100% polypropylen, voděodolný / tyč – bambus / otočný čep – nerezová ocel
rozměr balení (ŠxVxH): 8x92x8 cm
hmotnost: 1,4 kg