Lavice k vířivému bazénu – vysoká | 10975009

Lavice skvěle doplní každý vířivý bazén Pure Spa o průměru 196 centimetrů. Jedná se o příslušenství k vířivkám pro 4... více informací »
Lavice k vířivému bazénu - vysoká | 10975009
Značka: Marimex
3 490 Kč
Ověřit dostupnost
Lavice skvěle doplní každý vířivý bazén Pure Spa o průměru 196 centimetrů. Jedná se o příslušenství k vířivkám pro 4...

Lavice skvěle doplní každý vířivý bazén Pure Spa o průměru 196 centimetrů. Jedná se o příslušenství k vířivkám pro 4 osoby – v tomto počtu už se odkládací prostor vedle vířivého bazénu vyloženě hodí. Lavice je ideální na posezení, odložení ručníků, nebo třeba občerstvení. Vzhledem k prohnutí dokonale kopíruje křivky nafukovacího vířivého bazénu a je snadno dostupná hned z několika úhlů. Přímo z vířivky se tak můžete nerušeně napít drinku nebo sáhnout po něčem na zub. Díky nosnosti 160 kg a výšce 60 cm se lavice může stát i příjemnou odpočinkovou zónou. Nabízí azyl hned vedle vířivého bazénu a umožňuje sedícím být nadále v centru dění. Po chvilce strávené venku stačí krok a jste zpátky v relaxačních bublinkách. Materiál, ze kterého je lavice vyrobena, je vysoce kvalitní a snadno odolá negativním účinkům UV záření. Lavici tak můžete umístit i do slunné zahrady.

Parametry:

Kompatibilní s kruhovými vířivými bazény pro 4 osoby s vnějším průměrem 1,96 m 

Pohodlná výška sezení 42 a 60 cm

Vysoce pevný materiál s UV ochranou

Maximální nosnost 160 kg

Snadné uskladnění

Rozměry: 221 x 76 x 60 cm

Obsahuje: 2 ks střední lavice a 2 ks vysoká lavice Kvalitní a velmi žádaný produkt jde koupit právě nyní tady u nás v oblíbené kategorii bazény a doplňky. Máme pro vás oblíbené produkty z této známé kategorie jednoduše online. Přední značka Marimex pro své zákazníky dodává vynikající zboží Vždyť to vidíte sami! Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od dodavatele Marimex. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Žádaný kus Lavice k vířivému bazénu - vysoká | 10975009 od top značky Marimex snadno seženete tady a teď právě levně. Cena od 3 490 Kč.