Lávové kameny pro saunová kamna – 20 kg | 11105946

Kvalitní lávové kameny od finského výrobce SAWO pro elektrická saunová kamna. Před použitím kameny umyjte. Kameny by neměly být... více informací »
Lávové kameny pro saunová kamna  - 20 kg | 11105946
Značka: Marimex
690 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní lávové kameny od finského výrobce SAWO pro elektrická saunová kamna. Před použitím kameny umyjte. Kameny by neměly být...

Kvalitní lávové kameny od finského výrobce SAWO pro elektrická saunová kamna. Před použitím kameny umyjte. Kameny by neměly být vkládány příliš těsně, je potřeba zajistit dostatečné proudění vzduchu. Doporučujeme výměnu kamenů 1x za dva roky u soukromých saun, veřejné sauny 1x ročně, v závislosti na intenzitě používání.

Technické informace:

Balení 20 kg
Povedený produkt Lávové kameny pro saunová kamna – 20 je k sehnání přímo tu na našem webu v oblíbené kategorii infrasauny a sauny. Nyní si můžete koupit parádní produkty z této oblíbené rubriky za výprodejovou cenu. To však není vše, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na další kvalitní produkty od značky Marimex. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Lávové kameny pro saunová kamna - 20 kg | 11105946 originál od značky Marimex snadno naleznete na našich stránkách teď právě za akční cenu! Teď v akci 690 Kč.