Lepidlo na bazénovou folii | 10966002

Lepidlo s průhlednými záplatami určené k lepení bazénové folie pod vodou nebo na mokrý povrch. Lepidlo a záplaty je možné... více informací »
Lepidlo na bazénovou folii | 10966002
Značka: Marimex
149 Kč
Ověřit dostupnost
Lepidlo s průhlednými záplatami určené k lepení bazénové folie pod vodou nebo na mokrý povrch. Lepidlo a záplaty je možné...

Lepidlo s průhlednými záplatami určené k lepení bazénové folie pod vodou nebo na mokrý povrch. Lepidlo a záplaty je možné použít pro opravu nafukovacích a slabých vinylových výrobků.
 Záplaty zastřihněte do kulata a naneste lepidlo rovnoměrně na celou plochu záplaty. Tu rychle přitiskněte na opravované místo, vymačkejte zpod záplaty všechny bublinky a ponechte v klidu 24 hodin. Povrch výrobku musí být při lepení vždy navlhčený.
Obsah balení:

2 ks záplat 20,3 x 10,2 cm
1 ks vinylové lepidlo
1 ks aplikátor lepidla
Neodolatelný kus Lepidlo na bazénovou folii | 10966002 je k sehnání lehce tady na našem webu v populární sekci bazény a doplňky. Najděte si parádní produkty z této známé kategorie snadno online. Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další zboží značky Marimex. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Marimex představuje špičkový sortiment Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Unikátní a oblíbený kus Lepidlo na bazénovou folii | 10966002 od oblíbené značky Marimex můžete najít tady skutečně levně! Akční ceny od 149 Kč.