Lycrové Triko Scubapro T-flex černé Upf80 Dlouhý Rukáv Pánské S

Novinka:  Nejsi si jistý s velikostí? Zavádíme dopravu zdarma i výměnu zboží za jinou velikost. Zkrátka se nám ozvi s... více informací »
Lycrové Triko Scubapro T-flex černé Upf80 Dlouhý Rukáv Pánské Xxl
Značka: Scubapro
1 950 Kč
Ověřit dostupnost
Novinka:  Nejsi si jistý s velikostí? Zavádíme dopravu zdarma i výměnu zboží za jinou velikost. Zkrátka se nám ozvi s...

Novinka: 

Nejsi si jistý s velikostí? Zavádíme dopravu zdarma i výměnu zboží za jinou velikost. Zkrátka se nám ozvi s požadavkem výměny a my ti pošleme Zásilkovna tag, který nalepíš na balík a o zbytek se postaráme my. Více zde.


Lycrové tričko Scubapro BLACK T-FLEX UPF80 pánské, dlouhý rukáv, černá

Moderní lycrové tričko vyrobené z FlexTec materiálu.

Každý potápěč a šnorchlař pozná, že ochrana před sluncem je důležitá ve chvíli, kdy opustí vodu nebo člun s červenou kůží.

Scubapro proto nabízí ideální ochranu před škodlivými UV paprsky. Ochrana byla testována jak u suchého tak i mokrého materálu v reálných podmínkách pro zajištění maximální ochrany při vodních sportech. Je lehké, skladné a v zavazadle téměř nic neváží. 

Tričko je výborné na potápění, šnorchlování, plavání, plážové a vodní aktivity, vyrobené z high-tech materiálu FLEX TEC.
Před extrémním UV-zářením, Vás ochrání tento exkluzivní 7.2 oz. materiál (pohlcuje až 80% UV záření).
Tyto trička jsou prodyšná, extrémně hydrofobní (odvádějí vlhkost pryč od těla), odolná, antibakteriální.
Extrémně rychleschnoucí, jsou lehká a skladná.
Také poskytují tepelnou ochranu do chladnější vody.

Ideální pro výlety k vodě, za potápěním a šnorchlováním!

– Velice snadná údržba
– Vysoká pružnost
– Ochrana před sluncem
– Tepelná ochrana (chladnější voda)
– Snadné oblékání a svlékání
– Příjemné ploché švy
– Dlouhá životnost
– Skvělý, moderní a dobře padnoucí střih

Skvělá cena – nepotřebuješ drahé opalovací krémy a chráníš tím i životní prostředí.

Výjimečný produkt Lycrové Triko Scubapro T-flex černé Upf80 Dlouhý Rukáv Pánské S je k získání teď na stránkách v oblíbené sekci neopreny! Najděte si podobné produkty z naší rubriky za rozumné peníze. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás také další produkty od výrobce Scubapro. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Scubapro má top sortiment.

Diskontní výrobek Lycrové Triko Scubapro T-flex černé Upf80 Dlouhý Rukáv Pánské S originál od značky Scubapro snadno můžete pořídit na našich stránkách teď za akční cenu! Teď za akční cenu 1 950 Kč.