MARIMEX 10741021 Kulový ventil k solárnímu ohřevu

Díky kulovému regulačnímu ventilu můžete efektivně rozdělit soustavu bazénu, filtrace a ohřevu. Toto rozdělení v podstatě... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Marimex
449 Kč
Ověřit dostupnost
Díky kulovému regulačnímu ventilu můžete efektivně rozdělit soustavu bazénu, filtrace a ohřevu. Toto rozdělení v podstatě...

Díky kulovému regulačnímu ventilu můžete efektivně rozdělit soustavu bazénu, filtrace a ohřevu. Toto rozdělení v podstatě funguje jako vypínač, či regulátor solárního ohřevu, kdy se přes ventil odkloní tok vody a proudí tak přímo zpět do bazénu. Pokud tedy na noční filtrování bazénu chcete solární ohřev „vypnout“, neboť v nočních hodinách má solární ohřev opačný efekt a bazénovou vodu spíše ochlazuje, doporučujeme použít právě náš kulový ventil.Velmi prodávaný produkt MARIMEX 10741021 Kulový ventil k solárnímu máte možnost sehnat v pohodě tady na našem webu umístěný v kategorii bazény a doplňky. Získejte ještě ostatní kusy z této známé kategorie za akční cenu! Máme toho více, podívejte se také na další prověřené produkty od dodavatele Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Výjimečný a žádaný kus MARIMEX 10741021 Kulový ventil k solárnímu ohřevu od značky Marimex jednoduše pořídíte na našich stránkách teď právě skutečně levně! Cena již od 449 Kč.