MARIMEX 11306001 Bazénová sůl 25 kg

Bazénová sůl je vhodná pro solinátory (chlorinátory). Rozpusťte optimální množství soli v nádobě a roztok následně vylijte... více informací »
MARIMEX 11306001 Bazénová sůl 25 kg
Značka: Marimex
299 Kč
Ověřit dostupnost
Bazénová sůl je vhodná pro solinátory (chlorinátory). Rozpusťte optimální množství soli v nádobě a roztok následně vylijte...

Bazénová sůl je vhodná pro solinátory (chlorinátory). Rozpusťte optimální množství soli v nádobě a roztok následně vylijte přímo do bazénu. Pro přípravu ideální koncentrace se řiďte instrukcemi přiloženými k vašemu solinátoru. Bazénová sůl se získává z nejhlubších míst německých solných dolů, což jí dává optimální vlastnosti. Sůl neobsahuje hrubé nečistoty, je jemně mletá a snadno se ve vodě rozpouští.
Se slanou vodou v bazénu si vychutnáte koupání v moři přímo na zahradě.
Doporučené množství soli:

25 kg = 8 000 l (8m3)
3kg soli = 1 000 l (1m3)
Kvalitní a levný kousek MARIMEX 11306001 Bazénová sůl 25 kg lze koupit také tu umístěný v rubrice bazénová chemie. Vyberte si zlevněné kousky ze zmíněné sekce za internetové ceny. Populární dodavatel Marimex má ve stále nabídkce skvělé produkty. To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více! Máme v nabídce však také další kvalitní produkty od výrobce Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt MARIMEX 11306001 Bazénová sůl 25 kg od populární značky Marimex snadno můžete najít zrovna za výhodnou cenu! Nabídky od 299 Kč.