MARIMEX 11630176 Pumpička mini

Přenosná ruční mechanická vzduchová pumpa. Pumpuje vzduch při tahu vzhůru i při pohybu dolů. Součástí balení je flexibilní... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Intex
39 Kč
Ověřit dostupnost
Přenosná ruční mechanická vzduchová pumpa. Pumpuje vzduch při tahu vzhůru i při pohybu dolů. Součástí balení je flexibilní...

Přenosná ruční mechanická vzduchová pumpa. Pumpuje vzduch při tahu vzhůru i při pohybu dolů. Součástí balení je flexibilní hadička se 3 násadami, použitelná pro většinu ventilků.Vhodná na foukání:malých bazénků,míčů,rukávků,dalších menších nafukovacích potřeb.ParametryMateriál: plastDélka: 29 cm Tento diskontní kus MARIMEX 11630176 Pumpička mini můžete koupit právě teď tu na našem webu umístěný v kategorii nafukovací postele. Vyberte si podobné produkty z této populární rubriky za příznivou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce další skvělé produkty od značky Intex. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a oblíbený produkt MARIMEX 11630176 Pumpička mini od výrobce Intex snadno můžete najít zde ve slevě! Nabídky od 39 Kč.