Marimex Čistič 0,6 l | 11304009

Pomocí přípravku Marimex Čistič vyčistíte stěny bazénu před napuštěním a zabráníte tak tvorbě bakterií, které... více informací »
Marimex Čistič 0
Značka: Marimex
179 Kč
Ověřit dostupnost
Pomocí přípravku Marimex Čistič vyčistíte stěny bazénu před napuštěním a zabráníte tak tvorbě bakterií, které...

Pomocí přípravku Marimex Čistič vyčistíte stěny bazénu před napuštěním a zabráníte tak tvorbě bakterií, které znečišťují váš bazén. Použitím tohoto produktu výrazně ušetříte na budoucím nákupu bazénové chemie.

Po nanesení odstraňuje usazeniny a mastnotu již do 15 minut. Poté stačí nanesené plochy opláchnout vodou a bazén je připraven k napuštění. Čisticí přípravek Marimex Čistič je vhodný pro všechny druhy fólie.

Pro jaký bazén je produkt vhodný

Nadzemní bazény
Zapuštěné bazény
Určeno pro bazény se slanou i sladkou vodu 

Způsob balení

Plastová uzavíratelná láhev
Tekutá forma přípravku
Objem 0,6 l. 

Výhody bazénové chemie

Vyrobeno v ČR

Všechny produkty bazénové dezinfekce Marimex jsou vyvinuty, vyráběny a baleny v České republice. Velmi pečlivě se kontroluje původ všech surovin a monitoruje průběh jejich zpracování.

Účinnost ověřena

Více než 25 let se staráme o to, aby voda ve vašich bazénech byla bezpečná a čistá. Kvalita a účinnost bazénové dezinfekce je tak ověřena nejen odborníky, ale i nespočtem spokojených uživatelů.

Komplexní péče

Obsáhlá nabídka produktů chlorové i bezchlorové chemie komplexně pečuje o bazénovou vodu v průběhu celé koupací sezóny a zároveň spolehlivě odvrátí jakoukoliv pohromu v podobě řas či zákalů.

 
 Oblíbený a akční kus Marimex Čistič 0,6 l máte možnost získat lehce tady u nás v sekci bazénová chemie. Nyní získáte jiné produkty ve zmiňované kategorii za outletovou cenu!

Tento neodolatelný produkt Marimex Čistič 0,6 l | 11304009 s osvědčenou značkou Marimex pořídíte teď opravdu levně! Ceny od 179 Kč.