Marimex Comfort Spring 213×305 cm

Trampolína Marimex Comfort Spring je skvělým doplňkem každé zahrady. Děti skákání na trampolíně milují a při skákání si... více informací »
Marimex Comfort Spring 213x305 cm
Značka: Marimex
6 990 Kč
Ověřit dostupnost
Trampolína Marimex Comfort Spring je skvělým doplňkem každé zahrady. Děti skákání na trampolíně milují a při skákání si...

Trampolína Marimex Comfort Spring je skvělým doplňkem každé zahrady. Děti skákání na trampolíně milují a při skákání si snadno zacvičí i dospělí – nosnost je až 150 kg. Dokonalou stabilitu zajišťují čtyři nohy ve tvaru písmene U. Tato trampolína je z naší nabídky jediná obdélníkového tvaru, který poskytuje spoustu místa ke skákání.

Odrazová plocha
Materiál odrazové plochy patří k nejkvalitnějším na trhu. Plocha je vyrobena ze speciálního polypropylenu s ochranou proti UV záření, který zaručuje dlouhou životnost. Speciální neabrazivní (hladká) povrchová úprava zabrání odření kůže při dopadu.

Vnitřní ochranná síť
Vnitřní ochrannou síť najdete přímo v balení, nemusíte si ji dokupovat zvlášť. Vnitřní ochranná síť je bezpečnější než vnější síť – brání přístupu skákajícího do části s pružinami. Vstupní prostor je zajištěn přezkami a brání vypadnutí. Tyče jsou obaleny ochranným návlekem z měkčené pěny. Nohy trampolíny jsou samostatné a zvyšují stabilitu celé trampolíny. Spojení tyčí nohou trampolíny a sítě je jištěno speciálními sponami.

Materiál a složení ochranných prvků

Trubky a stojny: pozinkovaná ocel
Skákací plocha: PP (polypropylen)
Ochranná síť: PE (polyethylen)
Ochranný kryt elastického výpletu: EPE (expandable polyethylene) + vnitřní výstelka: PE (polyethylen)

Nosnost:

maximální zatížení dle normy EN 71-14: 150 kg
maximální zatížení dle výrobce: 150 kg
maximální testované zatížení: 750 kg

Bezpečnost
Trampolíny jsou určené pro náročné pohybové aktivity, proto klademe důraz na jejich bezpečnost a spolehlivost. Použití kvalitních materiálů a moderních technologií při výrobě řadí naše trampolíny mezi nejbezpečnější a nejspolehlivější na českém trhu.

Výhody trampolín Marimex

Vnitřní ochranná síť

Výjimečnost vnitřní ochranné sítě spočívá v umístění v těsné blízkosti skákací plochy. Brání vypadnutí, kontaktu s rámem a šlápnutí do oblasti pružin.

Odrazová plocha

Skákací plocha je vyrobena z odolných a neabrazivních materiálů s vysokou životností. Vyniká speciální úpravou, která zabraňuje odření pokožky při pádu.

Certifikace bezpečnosti

Všechny naše trampolíny splňují přísné bezpečností normy a jsou certifikovány zkušebnou Intertek. Bezpečnost trampolín je pro nás prioritou.

Další výhody trampolín Marimex
Tento levný produkt Marimex Comfort Spring 213×305 cm jde pořídit jednoduše tu na stránkách ve známé sekci trampolíny. Nyní získáte parádní kusy ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu. Výrobce Marimex pro vás vyrábí prvotřídní výrobky. Udělejte si radost! Máme toho více, máme v nabídce však také další kvalitní kousky značky Marimex. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní kus Marimex Comfort Spring 213x305 cm s osvědčenou značkou Marimex jednoduše můžete najít právě nyní skutečně výhodně. Nyní za akční cenu 6 990 Kč.