MARIMEX Pískoviště / bazének Mušle s krytem 2 ks modrá

Pískoviště složené ze dvou dílů. Jeden díl slouží jako nádoba na písek či vodu, druhá část slouží jako víko a chrání... více informací »
MARIMEX Pískoviště / bazének Mušle s krytem 2 ks modrá
Značka: Marimex
389 Kč
Ověřit dostupnost
Pískoviště složené ze dvou dílů. Jeden díl slouží jako nádoba na písek či vodu, druhá část slouží jako víko a chrání...

Pískoviště složené ze dvou dílů. Jeden díl slouží jako nádoba na písek či vodu, druhá část slouží jako víko a chrání tak obsah pískoviště před znečištěním. Pískoviště je vyrobeno z velmi kvalitního a pevného plastu. Velikost po montáži 78 x 87 x 20 cm, modrá barva. Ideální pro menší děti, vhodné již od 1,5 let.
 
Pískoviště lze použít také jako malinký bazének. Podle zkušenosti našich klientů vhodné i pro psy jako bazének na osvěžení.
Objem písku: 30 kg/vanička
Unikátní produkt MARIMEX Pískoviště / bazének Mušle s krytem 2 ks modrá můžete pořídit právě tu na našich stránkách v rubrice pískoviště. Prozkoumejte ještě ostatní kousky z naší sekce za nejlepší ceny! Dodavatel Marimex poskytuje prvotřídní výrobky. Udělejte radost sami sobě.

Diskontní kus MARIMEX Pískoviště / bazének Mušle s krytem 2 ks modrá originál od výrobce Marimex jednoduše můžete najít na našich stránkách nyní v akci. Nabídky od 389 Kč.