Marimex Spa Odpěňovač 0,6l | 11313108

Pěnu, tvořící se na hladině, způsobuje změna povrchového napětí vody, změna kyselosti a nečistot obsažených ve vodě.... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Marimex
299 Kč
Ověřit dostupnost
Pěnu, tvořící se na hladině, způsobuje změna povrchového napětí vody, změna kyselosti a nečistot obsažených ve vodě....

Pěnu, tvořící se na hladině, způsobuje změna povrchového napětí vody, změna kyselosti a nečistot obsažených ve vodě. Přípravek Marimex Odpěňovač zabrání jejímu vzniku.  Určeno pro odstraňování a kontrolu pěnivosti vody při vzniku pěny ve whirlpoolu, vířivé vaně či bazénu. Působí jak preventivně proti vzniku pěnivosti, tak i pro okamžité odstranění pěny vzniklé působením algicidních, čistících, biologických a jiných příměsí
Aplikujte jednoduše postřikem na povrch hladiny/pěny. Postup lze při dalším výskytu opakovat. Dávkujte podle potřeby do dosažení účinku. V případě starší vody s vysokou pěnivostí doporučujeme její obměnu.
 

Pro jaký bazén je produkt vhodný

Vířivky

Způsob balení

Plastová uzavíratelná láhev
Tekutá forma přípravku
Objem 0,6 l.

Výhody bazénové chemie

Vyrobeno v ČR

Všechny produkty bazénové dezinfekce Marimex jsou vyvinuty, vyráběny a baleny v České republice. Velmi pečlivě se kontroluje původ všech surovin a monitoruje průběh jejich zpracování.

Účinnost ověřena

Více než 25 let se staráme o to, aby voda ve vašich bazénech byla bezpečná a čistá. Kvalita a účinnost bazénové dezinfekce je tak ověřena nejen odborníky, ale i nespočtem spokojených uživatelů.

Komplexní péče

Obsáhlá nabídka produktů chlorové i bezchlorové chemie komplexně pečuje o bazénovou vodu v průběhu celé koupací sezóny a zároveň spolehlivě odvrátí jakoukoliv pohromu v podobě řas či zákalů.

 
 
Kvalitní a žádaný produkt Marimex Spa Odpěňovač 0,6l | dostanete ještě tady a teď na našich stránkách v kategorii bazénová chemie. Nyní najdete nové produkty z této známé sekce za super peníze! Značka Marimex dlouhodobě vyrábí top sortiment. U nás nabízíme více, máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží značky Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný kus Marimex Spa Odpěňovač 0,6l | 11313108 od top výrobce Marimex můžete pořídit tady teď právě opravdu výhodně. Právě lze objednat jen za 299 Kč.