vše pro potápěče

MARIMEX Sunny Style

Často hledaný kousek MARIMEX Sunny Style od top výrobce Marimex pohodlně dostanete tady a teď právě levně! Momentálně k dispozici za 2 590 Kč.
EAN: 8590517011559
MARIMEX Sunny Style
Ověřit dostupnost
Značka: Marimex
2 590

Zapomeňte na sprchování či oplachování těla studenou vodou z kohoutku. Díky solární sprše Sunny style si při jasném počasí dokážete nahřát vodu na opláchnutí před vstupem do bazénu zdarma. Integrováný zásobník na 8 l vody dostačuje pro krátkou sprchu několika osob.
Solární sprcha Sunny style umožňuje napojit se na vodovodní hadici pomocí rychlospojky a mixovat studenou/teplou vodu tak, aby vyhovovala přesně Vašim potřebám.
Barva sprchy je limetkově zelená.
 

Objem zásobníku solární sprchy: 8 l
Výška: 215 cm

Upozornění: 
Kryt je dodáván v čiré nebo v mléčné barvě (dle skladové zásoby) – nelze požadovat zaslání konkrétní barvy.
 

Výhody solárních sprch Marimex

Úspora

Solární sprchy jsou velmi úsporným řešením, a to nejen co se prostorové náročnosti týče. Jejich užívání je spojeno zejména s ekonomickými důvody a se snižováním nákladů na ohřev vody.

Jednoduchost instalace

Vynikají velmi snadnou montáží bez nutnosti stavebních úprav. Stačí jen najít místo, na kterém bude sprcha chráněna před větrem a na které po nejdelší část dne dopadá sluneční svit.

Doplněk bazénu

Solární sprchy se dají využívat samostatně, ale můžou tvořit i doplněk k bazénům. Pomáhají tak před zbytečným znečištěním bazénové vody například od trávy či hlíny.