MARIMEX Sunny Style

Zapomeňte na sprchování či oplachování těla studenou vodou z kohoutku. Díky solární sprše Sunny style si při jasném počasí... více informací »
MARIMEX Sunny Style
Značka: Marimex
1 990 Kč
Ověřit dostupnost
Zapomeňte na sprchování či oplachování těla studenou vodou z kohoutku. Díky solární sprše Sunny style si při jasném počasí...

Zapomeňte na sprchování či oplachování těla studenou vodou z kohoutku. Díky solární sprše Sunny style si při jasném počasí dokážete nahřát vodu na opláchnutí před vstupem do bazénu zdarma. Integrováný zásobník na 8 l vody dostačuje pro krátkou sprchu několika osob.
Solární sprcha Sunny style umožňuje napojit se na vodovodní hadici pomocí rychlospojky a mixovat studenou/teplou vodu tak, aby vyhovovala přesně Vašim potřebám.
Barva sprchy je limetkově zelená.
 

Objem zásobníku solární sprchy: 8 l
Výška: 215 cm

Upozornění: 
Kryt je dodáván v čiré nebo v mléčné barvě (dle skladové zásoby) – nelze požadovat zaslání konkrétní barvy.
 

Výhody solárních sprch Marimex

Úspora

Solární sprchy jsou velmi úsporným řešením, a to nejen co se prostorové náročnosti týče. Jejich užívání je spojeno zejména s ekonomickými důvody a se snižováním nákladů na ohřev vody.

Jednoduchost instalace

Vynikají velmi snadnou montáží bez nutnosti stavebních úprav. Stačí jen najít místo, na kterém bude sprcha chráněna před větrem a na které po nejdelší část dne dopadá sluneční svit.

Doplněk bazénu

Solární sprchy se dají využívat samostatně, ale můžou tvořit i doplněk k bazénům. Pomáhají tak před zbytečným znečištěním bazénové vody například od trávy či hlíny.Tento designový výrobek MARIMEX Sunny Style je k získání bez obtíží tu na našem webu v populární rubrice bazénové sprchy. Nyní pořídíte akční produkty ze zmíněné rubriky za extra cenu. To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více! U nás totiž najdete další kousky značky Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka Marimex pro své zákazníky poskytuje prvotřídní produkty.

Ve slevě produkt MARIMEX Sunny Style od značky Marimex snadno seženete na našich stránkách nyní za výhodnou cenu. Nabídky již od 1 990 Kč.
Další produkty z kategorie Bazénové sprchy