Marimex Super Oxi 3,0 l | 11313109

Tekutý kyslíkový dezinfekční prostředek pro ošetření bazénů na bázi peroxidu vodíku a stříbra. Slouží jako prostředek pro... více informací »
Marimex Super Oxi 3
Značka: Marimex
549 Kč
Ověřit dostupnost
Tekutý kyslíkový dezinfekční prostředek pro ošetření bazénů na bázi peroxidu vodíku a stříbra. Slouží jako prostředek pro...

Tekutý kyslíkový dezinfekční prostředek pro ošetření bazénů na bázi peroxidu vodíku a stříbra. Slouží jako prostředek pro pravidelnou i nárazovou (šokovou) údržbu bazénové vody.

Kyslíkový prostředek pro ošetření bazénů na bázi peroxidu vodíku a stříbra. Ve vodě se rozkládá za vzniku vody a aktivního kyslíku (nezatěžuje životní prostředí). Po jeho aplikaci voda nepáchne, nedráždí oči, sliznice a kůži, což jsou značné výhody oproti ošetřování vody chlorovými přípravky 

Pro jaký bazén je produkt vhodný

Nadzemní bazény
Zapuštěné bazény 
Vířivky 

Dávkování

Doporučená dávka 100 ml/m3 vody každých 5–8 dní. Touto dávkou se do vody vpraví cca 4,5 mg/l aktivního kyslíku. 
Jestliže má být ošetření bazénové vody účinné, musí být koncentrace aktivního kyslíku udržována v rozmezí 5–15 mg/l. 
Pro zjištění koncentrace aktivního kyslíku ve vodě se používají speciální testovací soupravy. 
Dávku pomalu vlijte do skimmeru z výšky max. 5 cm tak, aby nedošlo k rozstřikování kapek přípravku.

Způsob balení

Plastový uzavíratelný kanystr
Tekutá forma přípravku
Objem 3 l.Vzhledem k povaze produktu je možný pouze osobní odběr na prodejně v Praze 4

 
Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Výhody bazénové chemie

Vyrobeno v ČR

Všechny produkty bazénové dezinfekce Marimex jsou vyvinuty, vyráběny a baleny v České republice. Velmi pečlivě se kontroluje původ všech surovin a monitoruje průběh jejich zpracování.

Účinnost ověřena

Více než 25 let se staráme o to, aby voda ve vašich bazénech byla bezpečná a čistá. Kvalita a účinnost bazénové dezinfekce je tak ověřena nejen odborníky, ale i nespočtem spokojených uživatelů.

Komplexní péče

Obsáhlá nabídka produktů chlorové i bezchlorové chemie komplexně pečuje o bazénovou vodu v průběhu celé koupací sezóny a zároveň spolehlivě odvrátí jakoukoliv pohromu v podobě řas či zákalů.

 
 
Akční produkt Marimex Super Oxi 3,0 l | 11313109 lze koupit právě teď tady u nás v sekci bazénová chemie. Vyberte si parádní produkty ve zmíněné kategorii za super cenu. To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více! Máme v nabídce však také další skvělé produkty od výrobce Marimex. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Marimex dlouhodobě nabízí kvalitní výrobky Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento neodolatelný kus Marimex Super Oxi 3,0 l | 11313109 od top značky Marimex seženete tady teď téměř zdarma. Ceny od 549 Kč.