MASTERsil Aquachek proužkový tester 4v1 (50ks)

Nejprodávanější výrobek MASTERsil Aquachek proužkový tester 4v1 (50ks) od značky Hanscraft jednoduše získáte tady teď právě za výhodnou cenu. Nabídka od 199 Kč. EAN: 8590517020346
MASTERsil Aquachek proužkový tester 4v1 (50ks)
Značka: Hanscraft
199 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Aquachek tester 4v1 – proužkový tester. Testujete: volný chlor, pH, celkovou alkalitu, kyselinu Kyanurovou (Stabilizátor). Ideální pro ty, kteří dávají přednost chloru jako hlavnímu desinfekčnímu prostředku v bazénu nebo ve vířivkách. Test 4v1 Aquachek zahrnuje i testování kyseliny Kyanurové, která je obzvláště důležitá ve venkovních vířivkách nebo v bazénech, neboť chlor bývá rozptýlen UV zářením.
 
Získejte 4 důležité výsledky jedním testem! Jen vložíte AquaChek Yellow (4v1) do Vaší vířivky nebo do bazénu na pár vteřin, vytáhnete a výsledek máte okamžitě!
Ideálním způsobem měření je testovat alespoň dvakrát týdně.
Pokyny:

Ponořte proužek do vody a okamžitě jej vytáhněte.
Držte proužek ve vodorovné poloze 15 sekund (nesetřepávejte přebytečnou vodu z proužku).
Porovnejte barvu polštářku pro měření pH, volného chlóru, celkové alkality a stabilizátoru (v tomto pořadí) s barevnou tabulkou na štítku.

 Nejlepších výsledků při zkoušce stabilizátoru (kyselina Kyanurová) se dosahuje při pH v rozmezí 7,0 až 8,4 a celková alkalita by měla
být nejvýše 240 ppm.
Důležité upozornění:
Pokud přípravek nepoužíváte, víčko pevně dotáhněte. Používejte do data uvedeného na víčku.
Pro výklad diagramu na láhvi: LOW = NÍZKÝ, OK = OK, HIGH = VYSOKÝ
Akční výrobek jde pořídit taky tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice bazénová chemie. Nyní najdete ještě podobné výrobky z této oblíbené kategorie za extra cenu! Máme toho více, podívejte se taky na další skvělé zboží značky Hanscraft. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Hanscraft představuje top výrobky.