Med do sauny – vůně pepermint | 11105961

100% přírodní med do sauny s vonnými oleji, vitamíny a komplexem bylinných výtažků je určen pro dokonalou péči o Vaši... více informací »
Med do sauny - vůně pepermint | 11105961
Značka: Marimex
399 Kč
Ověřit dostupnost
100% přírodní med do sauny s vonnými oleji, vitamíny a komplexem bylinných výtažků je určen pro dokonalou péči o Vaši...

100% přírodní med do sauny s vonnými oleji, vitamíny a komplexem bylinných výtažků je určen pro dokonalou péči o Vaši pokožku. Vůně peppermint. Med kůži vyživuje, zvyšuje její energetickou hodnotu a celkově pokožku a buňky regeneruje. Silný antioxidant vitamín E a C potlačuje působení volných radikálů a chrání buňky před poškozením. Pokožka zůstane hedvábně jemná a ošetřená.

Ideální do sauny

Med v sauně se zahřeje a změní konzistenci z tuhé na tekutou. Jemně si potřete medem pokožku a tím zintenzivníte  otevření pórů a vyplavení všech nečistot. Nechte na pokožce 5 – 10 minut působit a poté smyjte vlažnou vodou.Ve slevě produkt Med do sauny – vůně pepermint | 11105961 lze koupit pohodlně na našem webu v rubrice infrasauny a sauny. Nyní získáte ještě podobné výrobky ve zmiňované sekci za rozumné peníze!

Oblíbený a akční kus Med do sauny - vůně pepermint | 11105961 originál od značky Marimex jednoduše seženete na našich stránkách teď opravdu levně! Akční ceny od 399 Kč.