Ocean Reef Neptune Space G-divers

Levný výrobek Ocean Reef Neptune Space G-divers s osvědčenou značkou Ocean Reef seženete tady a teď ve slevě! Teď za akční cenu 17 450 Kč.
Ocean Reef Neptune Space G-divers
Značka: Ocean Reef
17 450 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Nová celoobličejová maska pro všechny sportovní potápěče! Vhodné jak pro rekreační potápěče, tak pro instruktory a divemastery a také pro všechny, kdo chtějí pod vodou komunikovat.

Celoobličejová maska Neptune Space G-DIVERS je dostupná ve 2velikostech (S/M, M/L) a 4 barvách (zelená, modrá, bílá a růžová) a její součástí je integrovaný vyvážený druhý stupeň regulátoru s LP hadicí.

Tyto dva konstrukční prvky jsou patentovány:

Lícnice

Lícnice celoobličejové masky je vyrobena z vysoce hodnotného silikonu a je velmi dobře přilnavá pro velký rozsah velikostí obličejů. Hlavní konstrukční prvek je vytvarování silikonu do dvojitého „S“, díky kterému maska pruží a zároveň perfektně těsní. Toto je doplněno vnitřním podpůrným žebrováním, které drží celoobličejovou masku na správném místě a nedochází k nechtěnému posunutí. Konstrukce je tak dokonalá, že masku na obličeji téměř necítíte, přestože je pevně uchycena.

Koncept řemínků

Maska je usazena na obličeji pomocí hlavního popruhu, ke kterému je připojeno 6 řemínků. Hlavní upínací popruh je připevněn k zorníku masky, čímž rozkládá tlak po celém obvodu lícnice. Vedlejší řemínky nepruží, přesto drží masku v pevné pozici. Zakončení každého řemínku je mírně rozšířené a umožňuje snažší manipulaci v rukavicích. Otočné přezky umožňují rychlé nasazení a sundání masky.