Ochranná plachta pro trampolínu Marimex 427 cm | 19000023

Ochranná plachta pro trampolíny Marimex o průměru 4,27 m. Plachta chrání skákací plochu před nepříznivým počasím,... více informací »
Ochranná plachta pro trampolínu Marimex 427 cm | 19000023
Značka: Marimex
629 Kč
Ověřit dostupnost
Ochranná plachta pro trampolíny Marimex o průměru 4,27 m. Plachta chrání skákací plochu před nepříznivým počasím,...

Ochranná plachta pro trampolíny Marimex o průměru 4,27 m.
Plachta chrání skákací plochu před nepříznivým počasím, zašpiněním nebo poškozením. Je možné ji použít na dočasné i trvalé zakrytí. Je vyrobená z odolného polyetylénového materiálu, který nepropouští vodu a výrazně prodlouží životnost trampolíny. Před položením plachty je nutné demontovat ochrannou síť i nosné tyče trampolíny. Montáž plachty je velice jednoduchá – natáhne se přes rám trampolíny.
Parametry plachty:

Průměr: 4,27 m.
Materiál: PE (polyethylen)
Hodně povedený produkt seženete prostě na našich stránkách v oblíbené kategorii fitness. Získejte ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. U nás totiž najdete další produkty od dodavatele Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární výrobce Marimex má skvělé výrobky Přesvědčte se!

Tento unikátní výrobek Ochranná plachta pro trampolínu Marimex 427 cm | 19000023 od společnosti Marimex snadno můžete najít tady a teď ve slevě. Aktuálně v akci za 629 Kč.