Písková filtrace ProStar 6000 | 10604333

Písková filtrace ProStar 6000, vyrobená v České republice je svým výkonem vhodná pro bazény do objemu 30 m3. Ideálním... více informací »
Písková filtrace ProStar 6000 | 10604333
Značka: Marimex
4 290 Kč
Ověřit dostupnost
Písková filtrace ProStar 6000, vyrobená v České republice je svým výkonem vhodná pro bazény do objemu 30 m3. Ideálním...

Písková filtrace ProStar 6000, vyrobená v České republice je svým výkonem vhodná pro bazény do objemu 30 m3. Ideálním příslušenstvím je tedy i pro velké bazény.

Jak funguje písková filtrace?
Písková filtrace ProStar 6000 se ve svém principu inspirovala přírodou – zde se také dešťová voda mění v křišťálově čistou pramenitou vodu díky filtraci v propustných vrstvách horniny. V pískové filtraci voda prochází přes křemičitý písek, kde se zachytávají i jemné nečistoty a do bazénu se vrací pouze čistá, filtrovaná voda. Důležité je proto často filtrační písek proplachovat, aby se nečistoty v písku neosazovaly. Doporučujeme proplach filtrace minimálně jednou týdně.

Složení a popis pískové filtrace
Filtrační systém pískové filtrace ProStar 6000 se skládá z filtrační nádoby, do které se vejde 18 kg filtračního písku. Nádoba je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu (PP). Odolává korozi a běžně dostupným chemikáliím používaných v bazénech.
Kromě atraktivního moderního designu potěší také svými kompaktními rozměry, prakticky zabudovaným čerpadlem se sítem hrubých nečistot přímo v těle nádoby. Šesticestný ventil nabízí mimo jiné i odlehčenou polohu pro zimní odstávku. Filtrace je vybavena navíc i časovačem spuštění.

Manometr: ano
Předfiltr: velký
Spínací hodiny: ano
Průměr filtru / filtrační plocha: 143 mm / 360 cm2
Rozměry (VxŠ): 55,7 x 52,8 cm / šířka včetně trnu: 56,4 cm

Obsah balení

Písková filtrace
Bazénová hadice (délka 2×3 m, ⌀ 32 mm)
Návod

Upozornění

Standardně je písková filtrace dodávána bez filtračního písku. Doporučujeme jej koupit současně s pískovou filtrací.

Výhody pískových filtrací ProStar

Inspirace v přírodě

Pískové filtrace byly vyvinuty tak, aby simulovaly přirozený proces čištění vody. Křemičitý písek zachytává i jemné nečistoty a do bazénu se vrací pouze čistá voda.

Skryté čerpadlo

Filtrace vyniká inovativním vzhledem, kompaktními rozměry a čerpadlem se sítem hrubých nečistot prakticky zabudovaným přímo v těle nádoby.

Český výrobek

Filtrace i její jednotlivé díly jsou vyrobeny a kompletovány v České republice.
Tento výjimečný produkt Písková filtrace ProStar 6000 | jde pořídit v pohodě tady u nás ve známé rubrice bazénová filtrace! Nyní můžete koupit oblíbené kousky z této známé rubriky za výhodnou cenu! Významný dodavatel Marimex poskytuje velmi kvalitní výrobky. Udělejte si radost! Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od dodavatele Marimex. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější výrobek Písková filtrace ProStar 6000 | 10604333 od odblíbeného výrobce Marimex snadno můžete najít právě teď levně. Právě lze objednat jen za 4 290 Kč.