Podložka a solární plachta pro bazény Tampa 3,66 m | 19900011

Výhodná sada geotextilní bazénové podložky a modré solární plachty pro bazén Tampa 3,66. Tato sada je vhodná i pro bazény Intex... více informací »
Podložka a solární plachta pro bazény Tampa 3
Značka: Marimex
949 Kč
Ověřit dostupnost
Výhodná sada geotextilní bazénové podložky a modré solární plachty pro bazén Tampa 3,66. Tato sada je vhodná i pro bazény Intex...

Výhodná sada geotextilní bazénové podložky a modré solární plachty pro bazén Tampa 3,66. Tato sada je vhodná i pro bazény Intex easy set 3,66 m.

Solární plachta:

vhodná pro bazény s Ø hladiny 3 m
barva: modrá

Podložka:

rozměry: 3,8 x 3,8 m
gramáž: 200 g/m2

Výhodná sada obsahuje:

Podložka pod bazén 3,66 m (Tampa, Intex easy set)
Solární plachta modrá, průměr 3,00 mTento diskontní produkt Podložka a solární plachta pro bazény lze sehnat aktuálně tady na našem webu ve známé rubrice bazénové příslušenství. Mrkněte na oblíbené výrobky z této oblíbené sekce za nejlepší ceny! Významný výrobce Marimex má ve stále nabídkce top sortiment. A to ještě není vše! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od značky Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento unikátní kus Podložka a solární plachta pro bazény Tampa 3,66 m | 19900011 od odblíbeného výrobce Marimex jednoduše můžete pořídit tady levně! Nyní za akční cenu 949 Kč.