vše pro potápěče

PROFORM Vue Digital Fitness

Kvalitní a velmi žádaný produkt PROFORM Vue Digital Fitness od této skvělé značky PROFORM máte možnost získat zrovna dneska za báječnou cenu! Výhodně za cenu 64 990 Kč.
EAN: 0043619265583
PROFORM Vue Digital Fitness
Ověřit dostupnost
Značka: PROFORM
64 990

PROFORM Vue je inovativní posilovací a fitness zrcadlo, ze kterého se okamžitě stane váš nepostradatelný parťák ke cvičení. Díky možnosti komunikace s aplikací iFit dodá vašemu tréninku zcela nový rozměr.
Vue disponuje 21“ full barevným integrovaným dotykovým displejem s otočnou obrazovkou, která má rozměry 61 x 152 cm. Díky reflexnímu povrchu si snadno sami pohlídáte správnou techniku nebo postoj při provádění jednotlivých cviků. Pokud preferujete cvičení s přáteli i zde vám aplikace iFit nabídne řešení, jelikož díky modernímu provedení můžete zůstat „online“ po celou dobu svého cvičení.

Další důležitou součástí jsou dva vestavěné 3” Bluetooth reproduktory, pomocí kterých s vámi komunikuje iFit trenér. Vue je také možné spárovat s Bluetooth sluchátky (nejsou součástí dodávky), při tréninku tak nebudete rušit zbytek rodiny.
Cvičte z pohodlí domova se zkušenými fitness trenéry kdykoliv se vám chce. S tréninkovou aplikací iFit máte přístup k široké škále cvičení od silového tréninku, jógy, HIIT, cvičení s vlastní vahou, ale najde zde i videa pro strečink. Trénink si můžete vybrat i podle počtu kalorií, které chcete spálit nebo podle délky videa. Můžete absolvovat třeba i komplexní tréninkový program. Odborné vedení fitness trenérem a správně navrženým programem zajiští seriózní výsledky. Vybrat si můžete jak hudbu, tak hlas trenéra nebo i režim zobrazení (informace o probíhajícím tréninku).

Trénink si vybere začátečník, ale i pokročilý sportovec a úroveň intenzity si může kdykoli upravit. Díky kompatibilnímu monitoru srdečního tepu můžete dokonce měřit svůj srdeční tep (není součástí). Tablet je kompatibilní s pásem SmartBeat Arm Band. Součástí je také technologie ActivePulse™, která funguje pouze s měřičem tepové frekvence.
Pro používání aplikace iFit je potřeba mít zařízení připojené k WiFi.

Součástí balení PROFORM Vue je sada příslušenství pro posilování. Příslušenství k posilování má svůj vlastní úložný prostor schovaný za zrcadlem.

Sada doplňků v balení:

1x 4,5 kg olympijská osa
2x 2,3 kg tyče na jednoruční činky
4x 1,1 kg kotouče

Další produkty z kategorie Posilovací stroje