Řídící jednotka pro saunová kamna Sawo – ovládací panel – Saunova 2.0 | 11101037

Řídicí jednotka Saunova 2.0 je navržena tak, aby zpříjemnila vaše saunování řadou různých funkcí. Dokáže ve vaší sauně... více informací »
Řídící jednotka pro saunová kamna Sawo - ovládací panel -  Saunova 2.0 | 11101037
Značka: Marimex
3 490 Kč
Ověřit dostupnost
Řídicí jednotka Saunova 2.0 je navržena tak, aby zpříjemnila vaše saunování řadou různých funkcí. Dokáže ve vaší sauně...

Řídicí jednotka Saunova 2.0 je navržena tak, aby zpříjemnila vaše saunování řadou různých funkcí. Dokáže ve vaší sauně nastavit teplotu, vlhkost, větrání a osvětlení. Používá se v kombinaci s kamny Nordex Plus NS do výkonu 9,0kW. K výrobku je třeba dokoupit napájení k řídící jednotce – Saunova 2.0 power control. Ovládací panel lze umístit uvnitř i vně sauny. Pouzdro ovládacího panelu z nerezové oceli.Je vybavena inteligentním ovládáním, které střídavě vypíná a zapíná kamna v návaznosti na nastavenou požadovanou teplotu. Tento proces snižuje kolísání teploty a udržuje topidla v optimálním pracovním procesu.
Kvalitní produkt Řídící jednotka pro saunová kamna Sawo – ovládací panel – Saunova 2.0 | 11101037 je k sehnání bez problémů tady na našem webu v oblíbené kategorii infrasauny a sauny! Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této známé rubriky za super peníze!

Kvalitní a velmi žádaný kus Řídící jednotka pro saunová kamna Sawo - ovládací panel - Saunova 2.0 | 11101037 od top značky Marimex jednoduše můžete sehnat u nás skutečně výhodně! V akci od 3 490 Kč.