Sada bazénové chemie pro ošetření vody 1 | 19900064

Cenově výhodná sada bazénové chemie a příslušenství na údržbu bazénové vody. Pomocí Marimex Start můžete zachlorovat bazén... více informací »
Sada bazénové chemie pro ošetření vody 1 | 19900064
Značka: Marimex
1 290 Kč
Ověřit dostupnost
Cenově výhodná sada bazénové chemie a příslušenství na údržbu bazénové vody. Pomocí Marimex Start můžete zachlorovat bazén...

Cenově výhodná sada bazénové chemie a příslušenství na údržbu bazénové vody. Pomocí Marimex Start můžete zachlorovat bazén po prvním napuštěn, elektronický tester vám bude sledovat pH a chlor ve vodě, chlorové tablety Triplex můžete do bazénu umístit ve velkém plováku.
 

Sada se skládá z:

Velký plovák na chlorové tablety
Marimex Chlor Triplex 1,6 kg 
Elektronický tester na pH a Cl
Marimex Start 0,9 kg 

 
 
Unikátní a oblíbený kousek je k sehnání prostě tady na webu v sekci bazénová chemie! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní kousky ve zmíněné kategorii ve slevě! Oblíbená značka Marimex dlouhodobě dodává velmi kvalitní výrobky. A tady je důkaz! Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další prověřené kousky od dodavatele Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě výrobek Sada bazénové chemie pro ošetření vody 1 | 19900064 od společnosti Marimex získáte u nás právě ve slevě! Ceny již od 1 290 Kč.