Schůdky k bazénům – výška stěny do 0,91 m | 10950014

Pro pohodlné a jednoduché koupání v bazénu používejte naše kovové schůdky s plastovými stupínky. Při jejich uklizení... více informací »
Schůdky k bazénům - výška stěny do 0
Značka: Marimex
1 490 Kč
Ověřit dostupnost
Pro pohodlné a jednoduché koupání v bazénu používejte naše kovové schůdky s plastovými stupínky. Při jejich uklizení...

Pro pohodlné a jednoduché koupání v bazénu používejte naše kovové schůdky s plastovými stupínky. Při jejich uklizení zabráníte dětem nebo zvířatům spadnout do bazénu. 
Schůdky jsou tak dalším bezpečnostním prvkem pro váš nadzemní bazén. Nosnost schůdků je 100 kg. Jsou určeny pro bazény, které mají výšku stěny max. 0,91 m. Unikátní a oblíbený výrobek lze získat právě na našich stránkách umístěný v rubrice bazény a doplňky! Získejte podobné zboží ve zmiňované sekci za outletovou cenu! To není vše, nebojte, máme toho více! Mrkněte také na další zboží značky Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Marimex má na skladě špičkové výrobky.

Tento kvalitní produkt Schůdky k bazénům - výška stěny do 0,91 m | 10950014 od známého výrobce Marimex snadno můžete sehnat tady teď právě za výprodejovou cenu. Akční ceny již od 1 490 Kč.