Scubapro Galileo Hud Hands-free Computer Mask Holder Kit

Sada držáku masky počítače Galileo HUD s držákem na masku obsahuje držák masky a stahovací pásky pro bezpečné připojení... více informací »
Scubapro Galileo Hud Hands-free Computer Mask Holder Kit
Značka: Scubapro
884 Kč
Ověřit dostupnost
Sada držáku masky počítače Galileo HUD s držákem na masku obsahuje držák masky a stahovací pásky pro bezpečné připojení...

Sada držáku masky počítače Galileo HUD s držákem na masku obsahuje držák masky a stahovací pásky pro bezpečné připojení potápěčského počítače HUD ke standardní masce s dvojitým objektivem SCUBAPRO. Sada držáku masky přizpůsobuje následující dvojité masky objektivu pro držení potápěčského počítače HUD: Flux Twin, Scout, Spectra, Spectra Mini, Synergy Twin a Synergy 2 Twin. Je také kompatibilní se sadami kombinovaných masek pro dospělé a masky Ecco.

 

  • Bezpečně připojí potápěčský počítač HUD Hands-Free ke standardním dvojitým maskám SCUBAPRO.
  • Pohodlná sada umožňuje rychlé a snadné připojení.
  • Sada obsahuje držák na masku, malou plastovou kouli a 2 stahovací pásky.
  • Dodatečně vybaví následující masky kompatibilní s HUD: Flux Twin, Scout, Spectra, Spectra Mini, Synergy Twin a Synergy 2 Twin.
Oblíbený a kvalitní výrobek Scubapro Galileo Hud Hands-free Computer Mask Holder Kit od top výrobce Scubapro jednoduše můžete získat tady teď skutečně výhodně. Ceny již od 884 Kč.