Scubapro Nova 2100sf

Velmi žádaný výrobek Scubapro Nova 2100sf od známého výrobce Scubapro jednoduše můžete sehnat tady opravdu výhodně. Nabídka již od 11 934 Kč. EAN: 4048336359214
Scubapro Nova 2100sf
Značka: Scubapro
11 934 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Scubapro svítilna NOVA 2100 SF (SPOT/FLOOD)

Velmi výkonná víceúčelová lampa s širokým i úzkým paprskem, pěti režimy svícení a nouzovým signálním světlem do každé situace během ponoru.Nový model velmi výkonné lampy Scubapro NOVA 2100 SF (Spot / Flood).

Víceúčelové potápěčské světlo nabízí výkonný široký paprsek 2100 lumen o šířce 65° a bodový paprsek 800 lumen o šířce 15° a tím se dokáže přizpůsobit jakékoliv situaci, která může při potápění nastat.
Pět světelných režimů: 100% široký; 50% široký; 100% bodový; 50% široký + 75% bodový; 25% široký + 50% bodový. Jednoduché ovládání jedním tlačítkem umožňuje zapínat a vypínat, nastavit jas a úhel paprsku.
Režim skrytého nouzového signálu nabízí interval mezi blikáním (1 vteřina) nebo kódem SOS (Morse). Jednoduše stiskněte a podržte spínací tlačítko po dobu 4 vteřin pro aktivaci nouzového světelného režimu.
Dvojitá parabola se širokým světlem 6x LED diod Cree XM-L2 a bodový paprsek 1x LED Cree XPL, poskytuje až 55 minut svitu při plném výkonu baterií a stálém svícení.
Hloubka je testována na 328 stop / 100 m.
Kovová hlava odolná proti korozi zlepšuje rozptyl a odvod tepla a zvyšuje odolnost a životnost lampy.
Plně izolovaný prostor pro baterie chrání vnitřní elektroniku před vniknutím vody. Při poškození těsnícího kroužku tak nedojde k dalšímu poškození vnitřních komponentů.
Lampa Scubapro Nova 2100 SF je dodávána v kompletním setu: velká a malá rukojeť Goodman, ergonomicky tvarovaná pistolová rukojeť a adaptér GoPro, 25W Li-ion dobíjecí baterie, nabíječka mezinárodní adaptéry, náhradní O-kroužky, mazivo O-kroužku, nástroj pro vyjímání O-kroužku.  Lampa je opatřena bezpečnostním náramkem na zápěstí proti ztracení. Vše je zabalené v originálním kufříku s EVA pěnovou výplní, uzavíratelným na zip.

Lampu můžete také zakoupit bez rukojetí, pokud ji chcete použít např. s videokamerou.

Prezentace Scubapro NOVA 2100SF

 

Prezentace NOVA 2100 SF

 

Manuál

 


Tento levný produkt Scubapro Nova 2100sf je k sehnání přímo tu na našich stránkách v oblíbené rubrice svítilny. Nyní si můžete vybrat skvělé kousky z této známé rubriky za internetové ceny! To není vše, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se taky na další prověřené zboží od výrobce Scubapro. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.