vše pro potápěče

Scubapro Steel Comp černá

Kvalitní a levný kus Scubapro Steel Comp černá od top značky Scubapro snadno můžete sehnat na našich stránkách teď právě opravdu levně! Aktuálně v akci za 2 626 Kč.
EAN: 4048336343404
Scubapro Steel Comp černá
Ověřit dostupnost
Značka: Scubapro
2 626

Maska Scubapro STEEL COMP.

Scubapro Steel Comp je maloobjemová maska pro freedivery a spearfishery, vhodná i na potápění. Maska je bezrámová, velmi lehká, kompaktní, ve vodě klade minimální odpor. Lícnice je vyrobená z velmi jemného silikonu, díky čemu se lehce přizpůsobí obličeji. Spony jsou pohyblivé a pásek mikrometricky nastavitelný, aby se dosáhlo maximálního komfortu. Zorníky z ultra čirého, tvrzeného skla jsou bezpečné a nezkreslují výhled ani v místech s nedostaktem světla.
Maska Steel Comp má schopnost komprimovat zvyšující se tlak vody, takže vyrovnávaní tlaku je jednodužší, plynulejší. Při kompresi se může maska dočasne mírně ohnout a přitlačit ke tváři. Tehdy můžete mít na chvilku rozmazaný výhled. Očím trvá jen sekundu, než si na tuto změnu zvyknou. Po vyrovnaní tlaku se maska opět vrátí do původního tvaru. Když budete tlak vyrovnávat pravidelně, maska se chová úplně klasicky.

Vlastnosti Scubapro Steel Comp:
Scubapro Steel Comp je maska pro freedivera, malý objem, bezrámová konstrukce.

– maska na freediving a spearfishing
– velmi malý objem
– bezrámová konstrukce
– široké zorné pole
– dva zorníky pro lepší výhled
– ultra čírý zorník z tvrzeného skla
– jemný, prizpůsobivý silikon
– pohyblivé spony
– mikrometrické nastavení pásku

Poznámka: Maska pro freediving musí mít minimální vnitřní objem, aby na vyrovnávání tlaku stačila jen bublinka vzduchu. Musí poskytovat dobrý výhled a být maximálně pohodlná a bezpečná. Všechno toto maska Scubapro Steel Comp splňuje. Pokud milujete hloubky, je to maska přesne pro vás!

V případě poškození plastové spony a pásku k masce, jsou tyto v prodeji.

 

 

Jak se postarat o nově zakoupenou masku, aby se nemlžila?

Tipy a informace naleznete v našem blog článku: www.albe.cz/clanek/jak-osetrit-novou-masku