Scubapro Synergy Twin Mirrored

Maska Scubapro SYNERGY TWIN MIRRORED pro potápění a šnorchlování Nová generace Trufit technologie Scubapro masek.Jedinečné... více informací »
Scubapro Synergy Twin Mirrored
Značka: Scubapro
2 912 Kč
Ověřit dostupnost
Maska Scubapro SYNERGY TWIN MIRRORED pro potápění a šnorchlování Nová generace Trufit technologie Scubapro masek.Jedinečné...

Maska Scubapro SYNERGY TWIN MIRRORED pro potápění a šnorchlování

Nová generace Trufit technologie Scubapro masek.
Jedinečné zpracování pevnější lícnice v blízkosti rámu a jemnější silikonová lícnice s žebrováním v blízkosti obličeje. Tato technlogie zajišťuje perfektní těsnost masky.

Celosilikonová dvouzorníková maska s bezpečnostním temperovaným sklem s velkým výhledem. Dobře sedne. Kompaktní přesky zaručují snadné a rychlé nastavení pásku.
V ceně masky je ochranný plastový box.
Tato maska má protažené zorníky pro lepší výhled.
Výrobce uvádí: pokud šnorchlujete na hladině a díváte se pod sebe, je s této masky až o 35% větší výhled než z masky s rovnými skly. Tato konstrukce masky umožňuje bezpečnější a pohodlnější pohyb ve vodě.

– Výrazně velké zorné pole.
– Bezpečnostní sklo.
– Celosilikonová lícnice.
– Ultra čirý zorník.
– Pružný pásek s rychlopřezkou.

V případě poškození plastové spony a pásku k masce jsou tyto náhradní díly dostupné v naší prodejně.

Jak se postarat o nově zakoupenou masku, aby se nemlžila?

Tipy a informace naleznete v našem blog článku: www.albe.cz/clanek/jak-osetrit-novou-masku

Zlevněný produkt Scubapro Synergy Twin Mirrored získáte přímo na našem webu v kategorii potápěčské masky! Připravili jsme ještě podobné produkty z naší sekce za příznivou cenu. To není všechno, náš sortiment je ale široký! U nás totiž najdete více skvělých produktů od značky Scubapro. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Scubapro Synergy Twin Mirrored od kvalitní značky Scubapro snadno seženete na našich stránkách nyní téměř zdarma! Akční cena 2 912 Kč.