Scubapro Twin Jet černál

Neodolatelný kus Scubapro Twin Jet černál od kvalitní značky Scubapro snadno získáte na našich stránkách teď za výhodnou cenu. Právě teď jen za 6 240 Kč. EAN: 4048336103558
Scubapro Twin Jet černáxl
Značka: Scubapro
6 240 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

S těmito ploutvemi si užijete opravdovou zábavu.

Ploutve TwinJet jsou nejoblíbenější mezi potápěči, kteří hledají dělené ploutve křídlového tvaru – ty totiž dokáží nabídnout maximální účinnost kopu i při minimálním úsilí. Velmi odolný materiál pak zajistí dlouhou životnost ploutví.

Podobně jako ocasní ploutev keporkaka využívá ploutev Twin Jet firmy SCUBAPRO rozdělení listu ploutve. Výsledkem je mnohem větší výkon s menší námahou.

Patentovaná a ověřená technologie děleného listu má prokazatelně větší účinnost při pohybu vpřed za současně značně nižší vynakládané námahy než u tradičních listů.
Otvory omezující odpor vody podstatně snižují odpor při pohybech nahoru i dolů.
Rozšířená plocha styku s chodidlem funguje jako páka pro zesílení záběru.
Mimořádně široká kapsa pro nohu je ideální pro nošení se suchou či polosuchou výstrojí nebo se standardními botičkami do teplých vod.
Rychloupínací otočné přezky.
Mírně negativní vztlak.
Absolutně fantastická ploutev pro pohodáře.

Barva: černá

 


Tento kvalitní a žádaný kus Scubapro Twin Jet černál máte možnost nakoupit prostě na našich stránkách v sekci ploutve! Máme pro vás ještě další zboží ze zmíněné sekce ve slevě! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také další prověřené produkty od výrobce Scubapro. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Scubapro vám představuje skvělý sortiment. Podívejte se sami!