Scubapro Twin Jet černáxl

Kvalitní kus Scubapro Twin Jet černáxl od populárního výrobce Scubapro můžete získat tady a teď právě téměř zdarma. Nyní lze objednat jen za 6 240 Kč. EAN: 4048336117609
Scubapro Twin Jet černáxl
Značka: Scubapro
6 240 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

S těmito ploutvemi si užijete opravdovou zábavu.

Ploutve TwinJet jsou nejoblíbenější mezi potápěči, kteří hledají dělené ploutve křídlového tvaru – ty totiž dokáží nabídnout maximální účinnost kopu i při minimálním úsilí. Velmi odolný materiál pak zajistí dlouhou životnost ploutví.

Podobně jako ocasní ploutev keporkaka využívá ploutev Twin Jet firmy SCUBAPRO rozdělení listu ploutve. Výsledkem je mnohem větší výkon s menší námahou.

Patentovaná a ověřená technologie děleného listu má prokazatelně větší účinnost při pohybu vpřed za současně značně nižší vynakládané námahy než u tradičních listů.
Otvory omezující odpor vody podstatně snižují odpor při pohybech nahoru i dolů.
Rozšířená plocha styku s chodidlem funguje jako páka pro zesílení záběru.
Mimořádně široká kapsa pro nohu je ideální pro nošení se suchou či polosuchou výstrojí nebo se standardními botičkami do teplých vod.
Rychloupínací otočné přezky.
Mírně negativní vztlak.
Absolutně fantastická ploutev pro pohodáře.

Barva: černá

 


Hodně povedený kousek Scubapro Twin Jet černáxl je k získání taky na našem webu v oblíbené rubrice ploutve! Nyní můžete koupit parádní zboží ve zmíněné sekci za báječnou cenu! Značka Scubapro má velmi kvalitní produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.