Scubapro žaket Go

Scubapro jacket GO GO dobře vystihuje naši výzvu, související s tímto unikátním cestovním kompenzátorem vztlaku: vyražte se... více informací »
Scubapro Go Xl
Značka: Scubapro
11 310 Kč
Ověřit dostupnost
Scubapro jacket GO GO dobře vystihuje naši výzvu, související s tímto unikátním cestovním kompenzátorem vztlaku: vyražte se...

Scubapro jacket GO

GO dobře vystihuje naši výzvu, související s tímto unikátním cestovním kompenzátorem vztlaku: vyražte se potápět do světa. Jedná se o zcela nový kompenzátor vztlaku navržený pro potápěče, kteří jsou často na cestách.
Nejen, že je tento kompenzátor vztlaku mimořádně lehký a maximálně komfortní, ale navíc nabízí všechny původní prvky a rysy kvalitních kompenzátorů vztlaku SCUBAPRO a z jeho stylového designu přímo čiší duch dobrodružství.

Nově navržený stylový kompenzátor vztlaku s jedním vakem pro maximální vztlak a komfort, speciálně určený cestujícím potápěčům. 
Vrobený z lehkého a vysoce odolného materiálu Nylon 210 Denier.
Povrchová vrstva polyuretanu.
Nově navržená zádová podložka Airnet je velmi lehká, příjemná a navíc je možné ji složit.
Celý kompenzátor vztlaku je možné snadno složit a zajistit přezkou. Takto složený jej pak uložíte do Vašeho cestovního zavazadla
Vysoce profilové kapsy vyztužené pevnou síťovinou jsou snadno přístupné v každé situaci. Materiál je vysoce odolný a rychleschnoucí
Lehké přezky na rameních popruzích, velké hliníkové D-kroužky a poutko pro snadné přenášení dělají z kompenzátoru GO dobře vybavený a přesto stále velmi lehký produkt
K dostání s vyváženým inflátorem (Power Inflator) nebo volitelně s AIR2.
GO je v pěti velikostech: XS až XL

Tento vynikající produkt Scubapro žaket Go můžete najít bezprostředně tady na našich stránkách zařazený v kategorii žakety a křídla. Nyní si můžete koupit unikátní výrobky z této populární rubriky za výhodné peníze! Významný výrobce Scubapro pro své zákazníky nabízí kvalitní zboží. A tady je důkaz. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další kousky od výrobce Scubapro. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní kus Scubapro žaket Go od známé společnosti Scubapro naleznete u nás za výhodnou cenu. Nabídka již od 11 310 Kč.